امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۹:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55120
تاریخ انتشار: ۸ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۲
تعداد بازدید: 65
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی نیروی دریایی سپاه، سرلشکر علی حسین علی فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی نیروی دریایی سپاه، سرلشکر علی حسین علی فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری عراق که به ایران سفر کرده است، با دریادار علی فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه دیدار و گفتگو کرد. 

بنا بر این گزارش، در جریان این دیدار دو طرف بر تحکیم و توسعه مناسبات در حوزه دریایی و امنیتی تأکید و از افزایش سطح همکاری های دفاعی استقبال کردند.

دریادار فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه در این گفتگو بر اهمیت رشد و توسعه مناسبات و همکاریهای میان نیروهای دریایی ایران و عراق در تقویت امنیت و ثبات در منطقه اشاره کرد و سرلشکر علی حسین علی نیز همکاری های ایران و عراق را به نفع مردم منطقه توصیف کرد و آمادگی کشور متبوعش را در گسترش همکاری ها به ویژه در حوزه دریایی مورد تأکید قرار داد.

تفاهم نامه همکاری در زمینه های علمی، پژوهشی، تبادل تجربیات، آموزش، فنی، تحقیقاتی و بومی سازی ادوات و تجهیزات و همچنین همکاری های دریایی در حوزه خلیج فارس به تأیید سرلشکر علی حسین علی و دریادار پاسدار علی فدوی رسید.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار