امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۵:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5515
تاریخ انتشار: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۵۴
تعداد بازدید: 115
عبدالکریم هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» در مورد مصوبات جلسه یکشنبه کمیسیون تلفیق بودجه مجلس اظهار داشت: در ...

عبدالکریم هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» در مورد مصوبات جلسه یکشنبه کمیسیون تلفیق بودجه مجلس اظهار داشت: در این جلسه موضوع ایثارگران مورد بحث و بررسی قرار گرفت و با نظر اکثریت اعضا، رزمندگان و خانواده آنها به منزله ایثارگران هستند.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه 92 مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بر اساس این تصمیم، رزمندگان یعنی افرادی که بیش از شش ماه سابقه حضور در جبهه در زمان جنگ تحمیلی دارند، جزء ایثارگران محسوب می‌شوند و از مزایای ایثارگران بهره‌مند می‌شود.

وی گفت: بررسی لایحه بودجه احتمالاً تا ظهر امروز در کمیسیون تلفیق بودجه به اتمام می‌رسد و اگر هم وقت بیشتری نیاز بود جلسه بعد از ظهر هم به این کار اختصاص پیدا خواهد کرد.

هاشمی اضافه کرد: برخی پیشنهادات نمایندگان درباره بودجه و جمع‌بندی و تراز بودجه باقی مانده است.

وی با بیان اینکه تغییری ارقام کلی بودجه به وجود نیامده است، گفت: تنها رقم 5 هزار میلیارد تومان به طرح‌های عمرانی اختصاص پیدا کرد که این رقم از طریق فروش اوراق مشارکت تامین می‌شود و به طرح‌های نیمه تمام استان‌ها می‌رسد. 
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار