امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۳:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55151
تاریخ انتشار: ۸ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۸
تعداد بازدید: 58
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه «وزگلاد»، "آلکسی پوشکوف" رئیس کمیته امور بین‌الملل دومای دولتی روسیه اعلام ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه «وزگلاد»، "آلکسی پوشکوف" رئیس کمیته امور بین‌الملل دومای دولتی روسیه اعلام کرد که ناامیدی و نارضایتی "جان مک کین" سناتور آمریکایی در رابطه با قطعنامه شورای امنیت در مورد سوریه کاملا گویای آن است که دیپلماسی روسیه برای حل و فصل سیاسی و مسالمت‌آمیز مناقشه در سوریه موفق بوده است.

پوشکوف در صفحه «توئیتر» خود نوشت: عدم رضایت جان مک‌کین که از رهبران «حزب جنگ» در آمریکا است از اینکه شورای امنیت قطعنامه مربوط به نابودی تسلیحات شیمیایی در سوریه را تصویب کرده، علامت کاملا روشنی از موفقیت دیپلماسی روسیه در قبال سوریه است. مسئله این است که ما درس عبرت خوبی از ماجراجویی نظامی غرب در لیبی بدست آورده و درس خود را یاد گرفته‌ایم.

مک‌کین، این سناتور آمریکایی از حزب جمهوری‌خواه پیش از این در یک مصاحبه تلویزیونی نارضایتی عمیق خود از نتیجه رای گیری در شورای امنیت در مورد سوریه را ابراز کرده و گفت: این سند مشخص نکرده است که اگر دولت سوریه سلاح‌های شیمیایی خود را در اختیار سازمان‌های بین المللی قرار ندهد، چه عواقبی در انتظار آن خواهد بود.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها