امروز : چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 August 23
۱۲:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55166
تاریخ انتشار: ۸ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۱۰
تعداد بازدید: 58
امیر حسین شفیعی نویسنده و کارگردان تئاتر در گفت‌وگو با خبرنگار تئاتر فارس اظهار داشت:نمایش«کودکانه‌های من خداحافظ»یک متن اجتماعی است که امیر لشکری آن ...

امیر حسین شفیعی نویسنده و کارگردان تئاتر در گفت‌وگو با خبرنگار تئاتر فارس اظهار داشت:نمایش«کودکانه‌های من خداحافظ»یک متن اجتماعی است که امیر لشکری آن را به رشته تحریر درآورده‌است.در واقع این اثر موقعیت یک خانواده ایران در جامعه امروز و چالش‌های پیش رویشان را به تصویر می‌کشد.

وی ادامه داد:این نمایشنامه در سی‌امین جشنواره تئاترفجر نمایشنامه خوانی شد و حالا پس از دوسال شفیعی تصمیم گرفتنه این نمایش را به صحنه ببرد.

کارگردان نمایش«هیس» با بیان اینکه نمایش«کودکانه‌های من خداحافظ»فضای رئالیستی دارد گفت: قصد من در اجرا این  بود که فضا را شکسته و به اجرای فرمالیستی برسیم.البته با توجه به این که متن سه سال پیش نوشته شده است به طور حتم نیاز به بازنویسی دارد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: این نمایش روایت خانواده‌ای است که پدرشان سالهاست از کشور خارج شده و این اتفاق موجب سیاهی روابط بین اعضای خانواده شده است و حالا در شب عروسی دختر خانواده چالش‌هایی میان اعضا شکل می‌گیرد.
انتهای پیام/ا
برچسب ها:
آخرین اخبار