امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۰۰:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55189
تاریخ انتشار: ۸ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۴
تعداد بازدید: 44
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از اداره اخبار مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام سید محمد حسن ابوترابی‌فرد نایب رئیس مجلس ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از اداره اخبار مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام سید محمد حسن ابوترابی‌فرد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی امروز (دوشنبه) به دعوت از رئیس بیمارستان شفا حیاییان از بخش‌های مختلف این بیمارستان بازدید و در جریان روند درمانی بیماران، تجهیزات، امکانات و همچننی کمبودهای بیمارستان قرار گرفت.

نایب رئیس مجلس در خصوص لزوم حمایت دولت از بیمارستان شفایحیائیان افزود: مرکز تحقیقات این بیمارستان که تازه راه‌اندازی شده است باید مورد توجه مسئولان قرار گرفته و با حمایت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تجهیزات مورد نیاز بخش‌های مختلف به منظور رسیدگی بهتر و بیشتر به بیماران مهیا شود.

همچنین در ابتدای این دیدار داود جعفری رئیس بیمارستان و مسئول آموزش دانشگاه علوم پزشکی ایران در خصوص مشصخات بیمارستان گفت: شفایحیاییان نخستین بیمارستان ارتوپدی در کشور است که توسط خیرین اداره می‌شود.

وی افزود: این بیمارستان در بخش فوق تخصصی هم در چهار رشته ستون فقرات، دست، زانو و تومورهای استخوانی هم فعالیت دارد و هدف ما این است که اساتید این رشته‌ها را به شهرستا‌ها اعزام کنیم.

جعفری با اشاره به اهمیت نقش آموزش تأکید کرد: بیمارستان شفا حیاییان از سال 52 بخش آموزشی آن فعال شده و سعی کرده‌ایم که به مرور زمان به این حوزه‌ بهای ویژه داد و آن را قوی‌تر کنیم و اکنون بزرگترین مرکز آموزشی در حوزه ارتوپدی است.

وی گفت: با وجود متخصصان ارتوپدی در این بیمارستان دیگر بیماری برای عمل جراحی به خارج از کشور که هزینه‌ بسیار بالایی به همراه دارد اعزام نمی‌شود و همه در همین مکان تحت عمل جراحی قرار می‌گیرند.

رئیس بیمارستان شفایحیائیان در انتها از نایب رئیس مجلس خواستار توجه دولت و مجلس به تعرفه‌های پزشکی و تجدید نظر در تعیین تعرفه‌ها برای جلوگیری از آسیب بیشتر به بیمارستان اهدا شد.

مرکز آموزشی، پژوهشی، درمانی شفایحیائیان در سال 1337 در زمینی به مساحت 7100 متر و زیربنای 11 هزار متر مربع توسط مرحوم زیور یحیاییان اهدا شده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها