امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۰۵:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55197
تاریخ انتشار: ۸ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۶
تعداد بازدید: 75
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی وزارت دادگستری، سرهنگ عطارزاده، فرمانده پایگاه مقاومت بسیج قوه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی وزارت دادگستری، سرهنگ عطارزاده، فرمانده پایگاه مقاومت بسیج قوه قضائیه گفت: گردهمایی بسیجیان قوه قضائیه و وزارت دادگستری در روز سه شنبه 9 مهر ماه برگزار می شود.

وی افزود: در این همایش فرماندهان پایگاه‌ها و اعضای شورای فرماندهی بسیج و نیز اعضای طرح صالحین مجموعه دستگاه‌های قضایی در سطح شهر تهران حضور دارند.

وی هدف از برگزاری این گردهمایی را گرامی داشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران و رزمندگان دفاع مقدس و نیز تبیین نقش اقتدار، وحدت و همبستگی ملی و مشارکت عمومی در برابر بیگانگان در سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی عنوان کرد.

عطارزاده همچنین بهره گیری از تجربیات، درس‌ها و عبرت‌های وقایع دوران دفاع مقدس در ترویج فرهنگ ارزشی اخلاقی و سبک زندگی اسلامی ایرانی را از جمله دیگر اهداف برگزاری این همایش برشمرد.

فرمانده بسیج قوه قضائیه با اعلام شعار امسال هفته دفاع مقدس با عنوان «هشت سال دفاع مقدس، 34 سال مقاومت و ایستادگی» از عضویت بیش از 13 هزار بسیجی اعم از فعال و عادی در 26 پایگاه مقاومت بسیج در سطح شهر تهران خبر داد.

عطارزاده تصریح کرد: ایجاد تعامل بیشتر بین پایگاه‌های بسیج دستگاه‌های قضایی و به ویژه وزارت دادگستری، فعال سازی بسیج امور استان‌ها و تکمیل بانک اطلاعات پایگاه های بسیج در سطح استان‌ها، پیگیری طرح صالحین، تشکیل و راه اندازی 5 حوزه مقاومت در مجموعه دستگاه‌های قضایی از اهم برنامه‌های آتی بسیج قوه قضائیه است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها