امروز : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 18
۱۴:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55198
تاریخ انتشار: ۸ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۶
تعداد بازدید: 62
ابوالقاسم امیرمحمودی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در جیرفت اظهار داشت: بیمارستان‌های فعال در جنوب کرمان سه بیمارستان امام خمینی و آیت‌الله کاشانی ...

ابوالقاسم امیرمحمودی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در جیرفت اظهار داشت: بیمارستان‌های فعال در جنوب کرمان سه بیمارستان امام خمینی و آیت‌الله کاشانی در شهرستان جیرفت و بیمارستان 12 فروردین شهرستان کهنوج هستند که این تعداد پاسخگوی نیاز منطقه جنوب کرمان نیست.

وی با بیان اینکه اقداماتی برای دسترسی مردم به خدمات درمانی در شهرستان‌های منوجان، رودبار و قلعه‌گنج انجام شده است، افزود: بیمارستان شهرستان منوجان تجهیز شده و با تقسیم نیروهای پزشک متخصص حداکثر تا آبان ماه سال جاری آغاز به کار می‌کند.

امیرمحمودی تصریح کرد: بیمارستان‌های قلعه‌گنج و رودبار نیز پیشرفت فیزیکی حدود 85 تا 90 درصد داشتند که با تأمین اعتبار تجهیزاتی و تحویل به‌موقع از طرف اداره کل راه و شهرسازی جنوب کرمان راه‌اندازی می‌شوند.

وی با بیان اینکه از نظر وجود پزشک در منطقه تمام تخصص‌ها در جنوب کرمان وجود دارد، اما در این راستا کمبودهایی وجود دارد، خاطرنشان کرد: در تقسیم بندی جدید برای اعزام پزشک متخصص، 30 پزشک متخصص برای جنوب کرمان قطعی شده است.

معاون درمانی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت گفت: متخصص داخلی، قلب و عروق، بیهوشی، جراحی، چشم‌پزشک، کودکان و ... از جمله این تخصص‌ها هستند که با آمدن این نیروهای متخصص تمام رشته‌ها از تک تخصصی در منطقه خارج می‌شوند.
انتهای پیام/80002/س20
برچسب ها:
آخرین اخبار