امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۰۴:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55203
تاریخ انتشار: ۸ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۶
تعداد بازدید: 63
ولی وندایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار داشت: مأموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر قزوین روز گذشته از موعد ورود یک ...

ولی وندایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار داشت: مأموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر قزوین روز گذشته از موعد ورود یک محموله مواد مخدر از سوی دو نفر در شهرستان البرز قزوین مطلع و موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: این مأموران در اقدامی اطلاعاتی خودرو قاچاقچیان را هنگام انتقال مواد مخدر متوقف و در بازرسی از آن یک کیلو و 500 گرم شیشه کشف و هر دو قاچاقچی مواد مخدر را دستگیر کردند و تحویل مراجع قضایی دادند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین اذعان داشت: همچنین، این مأموران از فعالیت فردی در زمینه تهیه و توزیع مواد مخدر به همراه خانواده‌اش در شهرستان البرز مطلع و پس از بررسی موضوع و اطمینان از صحت خبر متهمان را شناسایی و تحت مراقبت قرار دادند.

وندایی متذکر شد: در این اقدام پلیس، متهمان هنگام ورود به شهر محمدیه با یک دستگاه سواری پژو 206 متوقف و با دستگیری چهار سرنشین آن 12 کیلوگرم تریاک در بازرسی از خودرو کشف و ضبط شد.
انتهای پیام/2667/ن20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها