امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۷:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55210
تاریخ انتشار: ۸ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۶
تعداد بازدید: 63
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی حج، سعید اوحدی گفت: در حج امسال، 95 هزار متر مربع از فضای صحرای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی حج، سعید اوحدی گفت: در حج امسال، 95 هزار متر مربع از فضای صحرای عرفات به حجاج ایرانی اختصاص یافته است.

معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اضافه کرد: در حج امسال برای نخستین بار در 30 سال گذشته، خیمه های حجاج ایرانی در عرفات و منا با 24 هزار تخته فرش، مفروش می شود تا زائران ایرانی دیگر روی زیلو استراحت نکنند.

اوحدی به اختصاص یخچال فریزر ایستاده برای خیمه‌های حجاج ایرانی در ایام عرفات اشاره کرد و گفت: طبق برنامه ریزی صورت گرفته 250 یخچال فریزر ایستاده بین خیمه های حجاج ایرانی در عرفات توزیع خواهد شد.

رئیس سازمان حج و زیارت امکان دسترسی حجاج ایرانی به پریز برق برای شارژ گوشی تلفن های همراه و استقرار کولر در خیمه های منا را از دیگر امکانات در نظر گرفته شده برای زائران ایرانی حج 92 در ایام عرفات و منا عنوان کرد.

اوحدی درباره تلاش های سازمان حج و زیارت برای نهایی کردن بخشی از قراردادهای مسکن حج و عمره آتی قبل از ایام تشریق حج امسال گفت: کارگروه مسکن در حال رایزنی و انجام مذاکرات لازم با طرف سعودی است و امیدواریم تا قبل از آغاز ایام تشریق حدود 90 درصد از قراردادهای مسکن حج و عمره سال آینده نهایی شود.

رئیس سازمان حج و زیارت افزود: تا کنون بیش از 39 هزار زائران ایرانی حج 92 عازم سرزمین وحی شده اند و تا روز 18 مهر ماه همه 64 هزار زائر ایرانی حج 92 عازم سرزمین وحی می شوند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار