امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۱۳:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55231
تاریخ انتشار: ۸ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۱۰
تعداد بازدید: 90
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این شورا پس از بررسی طرح ساخت بازی رایانه ای «کمان اهورایی» به نویسندگی حسام اسماعیلی مجوز ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این شورا پس از بررسی طرح ساخت بازی رایانه ای «کمان اهورایی» به نویسندگی حسام اسماعیلی مجوز تولید صادر کرد.

این بازی روایتی از رشادت های آرش کمانگیر و پرتاب تیر با کمان اهورایی برای تعیین مرز میان ایران و توران است.

بازی کمان اهورایی بیش از همه بر روایت داستان و آشنایی مخاطبان با شخصیت های ایرانی تمرکز دارد. از این رو سبک گرافیکی و موسیقی بازی برای نمایش یک عنوان کاملا ایرانی در زمان ساسانیان انتخاب شده است.

نکته بسیار مهم در مورد بازی کمان اهورایی، توجه تیم فنی بر هوش مصنوعی (سیستم AI) دشمنان و تنوع آنها است. توجه به بخش 2 نفره (VS mode) نیز از ویژگی های دیگر این بازی مستقل است.

بر اساس اعلام شورای صدور پروانه ساخت بنیاد ملی بازی های رایانه ای، پروانه ساخت صرفاً یک مجوز اولیه برای تولید بازی است و تأیید توانایی متقاضی در تولید محصول نیست. بنابراین پس از تولید، اخذ پروانه مالکیت و مجوز انتشار الزامی است.

متقاضیان دریافت پروانه تولید «بازی های رایانه ای» می توانند به وب سایت معاونت نظارت و ارزشیابی بنیاد ملی بازی های رایانه ای به نشانیwww.ebazi.org مراجعه و نسبت به دریافت و تکمیل فرم های مربوطه اقدام کنند.
انتها پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها