امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۱۸:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5524
تاریخ انتشار: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۵۴
تعداد بازدید: 185
به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار احمد وحیدی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در حاشیه تجدید میثاق با ...

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار احمد وحیدی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در حاشیه تجدید میثاق با آرمان‌‌های امام (ره) در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پهپاد جدید ایرانی با نام «حماسه» در کنگره شهدای وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح که در هفته جاری برگزار می‌شود رونمایی خواهد شد.

وی افزود: دستاوردهای متعددی در حوزه محصولات دریایی، پهپادها و موشکی در این کنگره رونمایی می‌شود.

وحیدی با اشاره به تجاوز رژیم صهیونیستی به کشور سوریه گفت: این بازی خطرناکی است و اگر سوریه بخواهد پاسخ دهد این حق را برای خود می‌بیند و می‌تواند پاسخ‌های دندان‌شکنی به رژیم صهیونیستی بدهد.

وی ادامه داد: در این صورت باید منتظر باشیم در منطقه اتفاقات بزرگی رخ دهد. اگر عاقلی در دنیا باشد باید تلاش کند تا رژیم صهیونیستی را از این حرکات باز دارد زیرا در این صورت حتماً برنده این اتفاقات آمریکا و رژیم صهیونیستی نخواهند بود.

وزیر دفاع در ادامه خاطرنشان کرد: سوریه کشور مستحکمی است و حق پاسخ به این تجاوز را برای خود می‌بیند و در زمان مناسب جواب محکمی به رژیم صهیونیستی می‌دهد و ضربات اساسی بر آن وارد می‌کند.

وحیدی تاکید کرد: این ماجراجویی به گونه‌ای نیست که رژیم صهوینیستی بتواند به راحتی از آن فرار کند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها