امروز : دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 25
۱۷:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55248
تاریخ انتشار: ۸ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۵
تعداد بازدید: 55
محمد جعفری‌انارکی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان در مورد شایعه مرگ با قرص سرماخوردگی که این روزها در اصفهان رخ داده است، عنوان کرد: در پی ...

محمد جعفری‌انارکی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان در مورد شایعه مرگ با قرص سرماخوردگی که این روزها در اصفهان رخ داده است، عنوان کرد: در پی شایعه منتشر شده از طریق پیامک در مورد عوارض کشنده مصرف قرص سرماخوردگی، بدین وسیله به اطلاع تمام همکاران اعم از پزشک داروساز و مصرف کننده می‌رسانم که با بررسی‌های صورت گرفته سازمان غذا و دارو خوشبختانه تاکنون هیچ عارضه‌ای ناشی از مصرف قرص سرماخوردگی گزارش نشده و مطالب منتشر شده شایعه‌ای کاملا بی اساس بوده و مصرف این داروها جای هیچ نگرانی ندارد.

وی در مورد قرص سرماخوردگی با اسم (بکلوفن) افزود: بکلوفن نوعی دارو است که در درمان‌های دارویی مورد استفاده قرار می‌گیرد، اما قرص سرماخوردگی با این نام در بازار وجود ندارد و گزارشات اخیر شایعه‌ای بیش نیست.

مدیر نظارت بر دارو و مخدر در استان اصفهان خاطرنشان کرد: این شایعه از استان خوزستان سرچشمه می‌گیرد و با شایعه سازان برخورد قانونی خواهد شد و تاکنون مرگی با این قرص صورت نگرفته است.

به گزارش فارس، در فضای اصفهان چند روزی است که شایعه شده تعدادی با استفاده از قرص سرماخوردگی(بکلوفن) دچار مرگ شده‌اند.
انتهای پیام/2301/ن20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها