امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۱۱:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55249
تاریخ انتشار: ۸ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۵
تعداد بازدید: 50
 به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،داوود دانش جعفری در مراسم معارفه خود که در دفتر وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار شد، ...

 به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،داوود دانش جعفری در مراسم معارفه خود که در دفتر وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار شد، بیان داشت: من از قدیم به حوزه سلامت علاقه‌مند بودم و به دلیل این علاقه سایر پست های پیشنهادی را رد کردم و به ابتکار دکترهاشمی به نظام سلامت ورود کردم.
 
وی افزود: نظام سلامت جایی است که اگر کارها اصلاح شود هم لذت خدمت به مردم چند برابر می شود و هم دنیا و آخرت انسان آباد می شود.
 
وی ادامه داد: من هر کاری از دستم برآید برای پیشرفت برنامه ها و مأموریت های وسیع حوزه سلامت انجام می دهم به شرطی که مدیران این حوزه نیز به ضرورت این همکاری رسیده باشند که باید تحولی در حوزه اقتصاد و مدیریت این حوزه صورت گیرد.
 
دانش جعفری با اشاره به مشکلات موجود در نظام سلامت گفت: با هوش و ابتکاری که در مدیران این حوزه سراغ دارم امیدوارم بتوانیم تحولاتی در ساختار موجود ایجاد کنیم تا با همین منابع محدود بتوان کارهای ماندگاری انجام داد.
 
وی با اشاره به اینکه چگونگی هزینه کردن منابع سلامت برای اثربخشی بیشتر مهم ترین رویکرد ماست، گفت: داشتن نگرش اقتصادی در تمام حوزه ها ما را در تحقق اهداف رهنمون می سازد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها