امروز : یکشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶ - 2017 March 26
۲۰:۰۸
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55256
تاریخ انتشار: ۸ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۸
تعداد بازدید: 110
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «بشار اسد» در مصاحبه ویژه با شبکه تلویزنی «رای نیوز 24» ایتالیا در پاسخ به سوال خبرنگار این ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «بشار اسد» در مصاحبه ویژه با شبکه تلویزنی «رای نیوز 24» ایتالیا در پاسخ به سوال خبرنگار این شبکه درباره تماس تلفنی «باراک اوباما» رئیس جمهور آمریکا و «حسن روحانی» رئیس جمهور ایران و تاثیرات آن بر تحولات سوریه گفت: من معتقدم که این موضوع بنا به چند دلیل در تحولات سوریه تاثیر مثبت خواهد داشت.

وی افزود: اولا ایران هم‌پیمان سوریه است و دوم اینکه ما به ایرانی‌ها اعتماد داریم و سوم اینکه ایرانی‌ها همانند سوری‌ها و هر کشور دیگری در جهان به آمریکائی‌ها اعتماد ندارند و من معتقدم که تعدادی از هم‌پیمانان آمریکا به دولت این کشور اعتماد ندارند.

اسد تاکید کرد: نزدیکی ایرانی‌ها و آمریکایی‌ها تنها یک اقدام ساده نیست بلکه حرکتی کاملا حساب شده است و به تجربه ایرانی‌ها با آمریکا از زمان انقلاب ایران در سال 1979 متکی است اما اگر آمریکایی‌ها در این نزدیکی روابط صادق باشند در آن صورت من معتقدم که نتایج آن نه تنها در خصوص بحران سوریه بلکه در همه مسائل مثبت خواهد بود و بازتاب آن را در همه مشکلات منطقه خواهیم دید.

انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها