امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۱:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55257
تاریخ انتشار: ۸ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۸
تعداد بازدید: 61
به گزارش مانیتورینگ خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شهر «کسب» در ریف لاذقیه در نزدیک مرز ترکیه با سوریه است که اکثر جمعیت آنرا ارامنه ...

به گزارش مانیتورینگ خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شهر «کسب» در ریف لاذقیه در نزدیک مرز ترکیه با سوریه است که اکثر جمعیت آنرا ارامنه تشکیل می‌دهند که پس از عملیات ارتش و تلاش ساکنان این شهر برای ممانعت از ورود افراد مسلح به این منطقه، شرایط عادی گذشته خود را بازیافته است.

شبکه المیادین در گزارشی با اشاره به اینکه این شهر کوهستانی با بافتی تاریخی اکنون به آرامش نسبی رسیده است، تاکید کرد که تروریست‌ها بارها با ورود به این شهر در امنیت این منطقه اختلال ایجاد کرده‌اند.

این در شرایطی است که اکنون تروریست‌ها از شهر «الجار» در همسایگی کسب درحال ورود به داخل سوریه هستند.


جوانان شهر کسب برای مقابله با تحرکات افراد مسلح در الجار و ممانعت از ورود تروریست‌ها به شهرشان اقدام به ایجاد ایست‌های بازرسی کرده‌اند.

از سوی دیگر ترکیه نیز همزمان با اوج گیری تهدیدات آمریکا علیه سوریه اقدام به ایجاد پایگاه‌های نظامی در اطراف کسب کرده است.

این در حالی است که ارتش سوریه طی چندین عملیات تلاش کرد تا با کنترل بر ارتفاعات مرزی با ترکیه کنترل کامل بر این مناطق اعمال کند و مانع از ورود تروریست‌ها به سوریه شود.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها