امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۲۲:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55280
تاریخ انتشار: ۸ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۲
تعداد بازدید: 58
محمد اسماعیل کوثری نماینده مردم تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از ...

محمد اسماعیل کوثری نماینده مردم تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به بازدید اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس از سایت هسته‌ای فردو گفت: بازدید از سایت فردو به دنبال برخی شایعات درباره فعالیت این سایت مهم و در راستای وظایف نظارتی نمایندگان انجام شد.

وی افزود: در ابتدای این دیدار، مسئولان سازمان انرژی اتمی گزارشی از میزان پیشرفت و فعالیت سایت به نمایندگان ارائه کردند و سپس نمایندگان به بازدید از فعالیت سانتریفیوژها و آبشارها پرداختند.

وی افزود: سانتریفیوژها در سایت فردو به طور کالم نصب شده و فعالیت‌های سایت به طور کامل و بدون هیچ نقصی در حال انجام است؛ غنی‌سازی با غنای 20درصد در این سایت انجام می‌شود و تنها محدودیت موجود در ساخت ساختمان‌های اداری در این مجموعه است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: در جریان این بازدید حدود 10 نفر از اعضای کمیسیون امنیت ملی و 2نفر از کمیسیون‌های آموزش و اجتماعی مجلس حضور داشتند و بازدید از سایت نطنز که بنا بود امروز انجام شود به زمان دیگری موکول شد.

انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها