امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۷:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55288
تاریخ انتشار: ۸ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۶
تعداد بازدید: 23
به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار اسماعیل احمدی‌مقدم فرمانده نیروی انتظامی در دیدار وابستگان نظامی ...

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار اسماعیل احمدی‌مقدم فرمانده نیروی انتظامی در دیدار وابستگان نظامی کشورهای مقیم تهران گفت: امنیت موضوعی است که هیچ کشوری به تنهایی نمی‌تواند نسبت به تأمین آن اقدام کند.

وی تأکید کرد: امروز ما نمی‌توانیم نسبت به امنیت همسایگان خود بی‌تفاوت باشیم، چرا که این بی‌تفاوتی ممکن است بعدها برای ما نیز نا‌امنی ایجاد کند.

احمدی‌مقدم با اشاره به همکاری مرزبانی با سایر کشورها گفت: اخیراً با همکاری‌های مشترک میان ایران و کشورهای حاشیه‌ای خلیج فارس باندهای بزرگ مواد مخدر کشف و منهدم شده است و این نشان می‌دهد که ایران به دنبال تأمین امنیت در کشورهای منطقه است.

وی تأکید کرد: امروز حضور نظامی ایران در مرز با عراق تبدیل به حضور انتظامی شده و نیروی انتظامی تقریباً در 80درصد از مرزهای کشور حضور فعال دارد.

فرمانده ناجا همین حضور فعال نیروی انتظامی در مرزها را از دلایل کاهش ورود مواد مخدر و افزایش کشف مواد عنوان کرد و گفت: حضور ناجا سبب شده است که مسیرهای قاچاق تغییر کند و قاچاقچیان ایران را معبر امنی ندانند.

وی خاطرنشان کرد: اعلام می‌کنیم که نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران برای همه‌گونه همکاری با کشورهای خارجی آمادگی دارد.

احمدی مقدم در پایان خطاب به مهمانان و نظامی‌های سایر کشورها گفت: درهای ناجا به روی تمامی شما عزیزان باز است تا هم ما از تجربیات شما استفاده کنیم و هم تجربیات خود را در اختیار شما قرار دهیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها