امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۱:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55303
تاریخ انتشار: ۸ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۱۰
تعداد بازدید: 93
پس از اجرای کنسرت حریق خزان، که می‌توان آن را یکی از پر مخاطب‌ترین کنسرت‌های موسیقی کلاسیک ایرانی در سال‌های اخیر دانست؛‌ آنسامبل تهران به سرپرستی ...

پس از اجرای کنسرت حریق خزان، که می‌توان آن را یکی از پر مخاطب‌ترین کنسرت‌های موسیقی کلاسیک ایرانی در سال‌های اخیر دانست؛‌ آنسامبل تهران به سرپرستی هادی قضات «اشک‌ها و لبخندها» را از فردا تا یازدهم به روی صحنه می‌برد.

پس از این اجرا کنسرت ایران‌زمین به سرپرستی سودابه سالم در روزهای دهم تا دوازدهم برای سه روز متوالی از ساعت 17 اجرا خواهد داشت.

بعد از این کنسرت ناصر نظر کنسرت پارس را هجدهم مهرماه در دو سانس پیاپی در ساعت‌های  15 و 18:30 اجرا خواهد کرد. در روزهای هفدهم و هجدهم نیزگروه مهرگان به سرپرستی نوید دهقان در تک سانس 21:30  اجرا خواهد داشت. گروه مهرگان به سرپرستی علی مصطفوی نوزدهم مهرماه از ساعت 21:30 به روی صحنه خواهد رفت.

تالار وحدت 22 مهرماه میزبان جشن خانه موسیقی خواهد بود و از 23 تا 25 مهرماه با اجرای گروه کر فیلارمونیک ایران به سرپرستی «علیرضا شفقی نژاد» هر شب از ساعت 21:30 به روی صحنه می‌رود.

پس از این اجرا آنسامبل اپرای تهران دوباره در تاریخ نوزدهم مهرماه و از ساعت 21:30 به روی صحنه خواهد رفت. اجرای بعدی  کنسرت خنیا به سرپرستی پری ملکی خواهد بود که 26 و 27 مهرماه از ساعت 21:30 روی صحنه تالار وحدت خواهد رفت. آخرین اجرای مهرماه کنسرت دف و نی بیژن کامکار خواهد بود که 29 و 30 مهرماه از ساعت21:30 روی صحنه می‌رود.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها