امروز : جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 20
۱۲:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55318
تاریخ انتشار: ۸ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۶
تعداد بازدید: 66
به گزارش خبرنگار جامعه فارس، لوئیس پرایس که به قصد جهانگردی و با موتور سیکلت از لندن به بلغارستان، ترکیه و سپس تهران سفر کرده است روز یکشنبه در موزه ...

به گزارش خبرنگار جامعه فارس، لوئیس پرایس که به قصد جهانگردی و با موتور سیکلت از لندن به بلغارستان، ترکیه و سپس تهران سفر کرده است روز یکشنبه در موزه برادران امیدوار با عیسی امیدوار دیدار کرد.

این زن جهانگرد 40 ساله با هدف دیدار با اولین جهانگرد معاصر ایرانی به تهران و به مجموعه سعدآباد آمده و با حضور در موزه برادران امیدوار  در خصوص سفرها و تجربه های سفر با عیسی امیدوار به گفتگویی صمیمانه پرداخت و در پایان این دیدار جهانگرد ایرانی کتاب " سفرهای برادران امیدوار " را به جهانگرد انگلیسی اهدا کرد.

عیسی امیدوار  یکشنبه های اول هر ماه جهت دیدار با دوستداران سفر و جهانگردی و  پاسخگویی به سوالات آنها در موزه برادران امیدوار حضور می یابد.

بنای موزه برادران امیدوار، که در بخش شمال غربی مجموعه فرهنگی،تاریخی سعدآباد واقع شده متعلق به دوره قاجار است و در گذشته کالسکه خانه و استراحتگاه سورچی ها بوده است.این بنا پس از انقلاب اسلامی در سال 1381 شمسی مرمت و بازسازی شد و در پنجم مهر ماه 1382در هفتۀ جهانگردی به نام اولین جهانگردان ایرانی افتتاح شد.

انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها