امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۷:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55342
تاریخ انتشار: ۸ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۱۰
تعداد بازدید: 103
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شورای هماهنگی کتاب سیما، شورایی است متشکل از نمایندگان شبکه‌های تلویزیونی و برخی از صاحبنظران ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شورای هماهنگی کتاب سیما، شورایی است متشکل از نمایندگان شبکه‌های تلویزیونی و برخی از صاحبنظران حوزه کتاب همچون فرید حداد عادل، مهدی فضایلی، مجید صحاف، محمد خانی، علی اکبر اشعری و مجید چینی فروشان که هر ماه به ریاست رستم وندی مدیر شبکه چهار در سالن کنفرانس‌ این شبکه تشکیل می‌شود.

آگه نیوز نوشت، در این راستا نهمین جلسه‌ی شورا در سال 92، روز یکشنبه هفتم مهرماه برگزار شد و مصوباتی به همراه داشت. هدف این شورا برنامه‌ریزی و سیاستگذاری جامع و هماهنگی بین شبکه‌ها برای چگونگی بهره‌برداری از ظرفیت‌های سیما برای ترویج موثر کتابخوانی و ایجاد نهضت مطالعه در کشور است.

از مباحث مطرح شده در نهمین شورای هماهنگی کتاب سیما می‌توان به بررسی جدول پخش برنامه‌های اعلام شده توسط شبکه‌ها با موضوع کتاب وکتابخوانی، لزوم توجه بیشتر شبکه‌های سیما به امر کتاب و کتابخوانی برابر سند راهبردی تهیه شده در شورا، بررسی اقدام‌های صورت گرفته تاکنون در شورای تایید بررسی کتاب در اداره کل بازرگانی و ارائه‌ی پیشنهادهای لازم برای معرفی کتاب و اهمیت مطالعه در برنامه‌های ترکیبی اشاره کرد.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها