امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۲:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55347
تاریخ انتشار: ۸ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۲
تعداد بازدید: 74
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، محمد رویانیان در مورد اعلام خبری مبنی بر حکم کمیته ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، محمد رویانیان در مورد اعلام خبری مبنی بر حکم کمیته استیناف درباره تقلیل مطالبات دایی به 170 میلیون تومان، گفت : زمانی که آقای دایی سرمربی پرافتخار پرسپولیس برای قبول سرمربی گری تیم وارد مذاکره شدم ابتدا 300 میلیون تومان پول نقد برای ایشان فرستادم تا حسن نیت خود را نشان داده باشم.  هرگز از خاطرم نمی رود که همان زمان آقای دایی بزرگوارانه  و برای نشان دادن عشق خود به پرسپولیس وحسن نیت خودشان آن پول را برگرداند و اعلام کرد عجله ای برای دریافت مطالبات به حق خود ندارد و نمی خواهد موضوع مذاکرات خود با پرسپولیس را با مطالبات قبلی اش دخالت داده و از طرفی حالا که احتمال دارد سرمربی گری پرسپولیس را بپذیرد نمی خواهد از این فرصت این چنین استفاده نماید.آن اقدام نیک و پسندیده علی دایی را فراموش نمی کنم.

وی افزود: ایشان در آن مقطع عنوان کردند نمی خواهم فشار مالی به باشگاه وارد شود آن هم در فصل نقل وانتقالات و زمانی که بلاتکلیفی هایی بر باشگاه حاکم بود بنابراین این که حالا کمیته استیناف اعلام کرده مبلغ مطالبات دایی 170 میلیون تومان است موضوعی نیست که حقیقتا بنده پیگیر آن بوده باشم. وقتی که آقای دایی آن گونه با حسن نیت برخورد کردند بنده پیگیر پرونده نشدم و در جریان عبور پرونده از کمیته انضباطی به کمیته استیناف نیستم. البته مسئولان محترم در کمیته استیناف زحمت کشیده و پرونده را بررسی کردند ولی ما این حرف ها را با سرمربی خود نداریم و خیلی راحت می نشینیم و با یکدیگر توافق می کنیم و آن توافقی که حاصل شود را انجام خواهیم داد. بنابراین هیچ مشکلی از این بابت وجود ندارد و تاکید می کنم بنده در جریان عبور پرونده مطالبات آقای دایی از کمیته انضباطی به کمیته استیناف نیستم.

رویانیان در پایان گفت: درباره مسائل مرتبط با سرمربی تیم فقط بنده اظهار نظر خواهم کرد و از زحمات آقای دایی نیز ممنونیم که توانسته اند با مدیریت و درایت فنی خود تیم پرسپولیس را در شرایط مطلوبی قرار داده و انتظارات هواداران را برآورده ساخته اند.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها