امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۱:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55351
تاریخ انتشار: ۸ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۴
تعداد بازدید: 121
عبدالرضا مصری نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به ...

عبدالرضا مصری نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه عصر امروز (دوشنبه) اعضای هیئت‌رئیسه پارلمان، اظهار داشت: این جلسه با حضور آقای انصاری معاون پارلمانی رئیس‌جمهور برای هماهنگی بیشتر بین دولت و مجلس برگزار شد.
وی افزود: در این جلسه مقرر شد هر 2 یا سه ماه یکبار جلسات عمومی مشترک بین دو قوه برای مطرح شدن مسائل مختلف برگزار شود.
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس در ادامه یادآور شد: در این جلسه همچنین مقرر شد نمایندگانی که از طرف دولت به منظور توضیح درباره طرح‌ها یا لوایح مختلف در صحن پارلمان حاضر می‌شوند، در سطح وزرا، معاونان وزرا، معاونان رئیس‌جمهور و معاونان معاونان رئیس‌جمهور باشند.
به گفته وی، مقرر شد درباره مباحث تخصصی مانند ارز، جلسات تخصصی کارشناسی بین کارشناسان دولت و مجلس برای تعامل و همکاری بیشتر برگزار شود.
مصری بر همین اساس خاطرنشان کرد: همچنین در نشست امروز هیئت رئیسه تصمیم‌گیری شد در موارد ضروری مانند سفر رئیس‌جمهور به خارج از کشور، جلسات غیرعلنی غیررسمی برگزار و فرد یا افراد مرتبط با موضوع با حضور در پارلمان توضیحاتی را ارائه دهند.
وی ادامه داد: همچنین مقرر شد در جلسات معاونان پارلمانی دستگاه‌ها که هر ماه برگزار می‌شود، یکی از اعضای هیئت رئیسه مجلس بسته به موضوع در آن جلسات حضور یابد تا بدین ترتیب دیدگاه‌ها به یکدیگر نزدیکتر و از سوءبرداشت‌ها جلوگیری شود.
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس در پایان تصریح کرد: نشست مشترک مجلس و دولت این هفته یا هفته آینده برگزار می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها