امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۱۱:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5536
تاریخ انتشار: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۰
تعداد بازدید: 147
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از فرابورس، شرکت داروسازی تولید دارو پس از احراز تمامی شرایط پذیرش به عنوان هفتاد و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از فرابورس، شرکت داروسازی تولید دارو پس از احراز تمامی شرایط پذیرش به عنوان هفتاد و هشتمین نماد معاملاتی و سی و نهمین شرکت در بازار اول درج شد. این شرکت 100 میلیارد ریالی در حوزه تولید دارو های شیمیایی و گیاهی فعالیت دارد.

 همچنین در معاملات امروز بازارهای فرابورس 37 میلیون اوراق به ارزش 987 میلیارد ریال در 12هزار و 821 نوبت معامله شد.

در میان شرکت‌های فرابورسی ذوب آهن بیشترین حجم معاملات را داشت به طوری که 11.3 میلیون سهم این شرکت در میان خریداران مورد معامله قرار گرفت و در پایان معاملات هر سهم با کاهش قیمت 3.2 درصدی به نرخ سه هزار و 322 ریال رسید.

این در حالی است که بیمه نوین با خرید و فروش 716 سهم کمترین حجم معاملات را در میان سایر شرکت‌ها از آن خود کرد.

در عین حال چهار شرکت توسعه عمران استان کرمان، تدبیرگران فارس و خوزستان، روان فناور، پالایش نفت شیراز بیشترین رشد قیمت را داشتند و بیشترین کاهش قیمت به صنعت روی زنگان، صنایع فولاد آلیاژی یزد و قند شیروان قوچان و بجنورد اختصاص داشت.

علاوه بر این در بازار ابزارهای نوین مالی که هر برگه آن به ارزش یک میلیون ریال خرید و فروش می‌شود، بیشترین حجم معاملات را به ترتیب، سه نماد اجاره امید 26هزار و 500 برگه، گواهی سپرده انصار 11 هزار و 800 برگه و اجاره ماهان2، 8 هزار و 740 برگه داشتند.

در همین حال هر برگه امتیاز تسهیلات مسکن آبان 89 با 4.1 درصد افت و بیشترین کاهش قیمت به نرخ 475 هزار و 5 ریال رسید. در همین حال بیشترین افزایش قیمت به امتیاز تسهیلات مسکن 90 تعلق داشت که با رشد 1.9 درصدی، قیمت 493 هزار و 109 ریال را ثبت کرد.

انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها