امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۰۴:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55370
تاریخ انتشار: ۸ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۲
تعداد بازدید: 26
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امیر قلعه‌نویی در حاشیه تمرین امروز استقلال در خصوص آمادگی آبی‌پوشان برای ...

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امیر قلعه‌نویی در حاشیه تمرین امروز استقلال در خصوص آمادگی آبی‌پوشان برای رویارویی مقابل اف‌سی‌سئول عنوان کرد: ما با توجه به مسافت طولانی که طی کردیم تلاش می‌کنیم تا از لحاظ روحی و روانی روی بازیکنان کار کنیم و  کارهای تاکتیکی آنها را مورد بررسی قرار دهیم. امیدوارم چهارشنبه بازی خوبی شاهد باشیم. برای اولین بار تیم کره‌ای را در شهر خودش تحت فشار قرار دادیم در مجموع تلاش تمام افراد بود که توانستیم به جمع چهار تیم صعود کنیم. امیدوارم چهارشنبه بازی خوبی انجام شود و می‌دانم روز بسیار خوبی برای فوتبال ایران باشد.

وی در خصوص عدم حضور نکونام و تیموریان تصریح کرد: طبیعتا نبود آنها احساس خواهد شد. آنها جزء مهره‌های کلیدی هستند اما معتقدم با تغییراتی که می‌دهیم سرعت خط هافبک بالا خواهد رفت. خسرو حیدری هیچ مشکلی ندارد و قاضی هم وضعیتش امروز مشخص می‌شود.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: حضور مردم می‌تواند به ما کمک کند البته آنها در تاریخ نشان دادند با معرفت هستند. نکته‌ای که مهم است این است که آنها باید تحمل داشته باشند می‌دانم ایران چهارشنبه آبی خواهد شد البته طرف حساب من مردم هستند. یک سری آدم‌ها که یک درصد جامعه فوتبال را تشکیل می‌دهند دلشان با استقلال نیست. البته جامعه فوتبال که نه چسبیده به فوتبال هستند.

قلعه‌نویی با اشاره به گزارشگر دیدار رفت دو تیم استقلال و اف‌سی‌سئول یادآور شد: این چه معنایی دارد که گزارشگر از اینکه اف سی‌سئول حمله نمی‌‌کند ناراحت است و می‌‌گوید چرا این تیم کاری نمی‌کند. آنها خودشان را نشان می‌دهند. این افراد چسبیده به فوتبال هستند دلشان با استقلال نیست و می‌خواهند استقلال با قلعه‌نویی نتیجه نگیرد. نوکری اجنبی را می‌کنند.

سرمربی تیم استقلال در مورد اینکه آیا این افراد با افراد شرط‌بندی هماهنگ هستند گفت:‌من سوال شما را متوجه نشدم. اما در مورد بازی رفت باید بگویم که تیم ما قبل از اینکه گل دریافت کند خوب بود و همه چیز به نفع ما بود پس از گل بازیکنان استرس گرفتند. ما دو هدف را دنبال می‌کنیم یکی اینکه گل نخوریم و دیگری اینکه به بازی سرعت بدهیم البته نه اینکه عجله داشته باشیم دفاع حریف آسیب‌پذیر است.

قلعه‌نویی در مورد اینکه آیا بهتر نبود پس از دیدار با اف‌سی‌سئول جواب یک درصد از جامعه‌ای که اعلام می‌کند را می داد، تاکید کرد: امام علی(ع) می‌فرماید حرف حق را بزن. حتی اگر علیه تو باشند. چرا دائم ما باید سکوت کنیم. شش ماه است که به برنامه نود کاری نداریم اما دائم در این برنامه به ما تیکه می‌اندازند. چرا کمیته انضباطی درست در بازی استقلال رای خود را صادر می‌کنند؟ شما بروید گزارش جلال مرادی ناظر بازی ذوب آهن و استقلال را ببینید. آیا در آن گزارش در مورد من مطلبی نوشته شده است؟

وی ادامه داد: فقط کمیته انضباطی ما چنین احکامی را صادر می‌کند. اگر من تخلفی کردم چرا داور مرا اخراج نکرد؟ چندین سال مربیگری می‌کنم و در آسیا یک تذکر ندارم فقط کمیته انضباطی ما این رای‌ها را صادر می‌کند.آیا آنها روی هوا حکم می‌دهند؟ چرا ناظر داوری و داور در همان موقع با من برخورد نکردند؟ تمام احکامی که در این چند وقته صادر شده را نگاه کنید. یا محرومیت بوده و یا جریمه این در حالی است که هیچ کاری هم نکرده‌ایم. در هفته اول فحش و ناسزا شنیدیم و در تبریز 90 دقیقه به من فحش دادند اما حکم این دیدارها کجاست؟

سرمربی استقلال خاطرنشان کرد: از شما بخشش نمی‌خواهم اگر قرار است شما مرا ببخشید به جای یک بازی 5 بازی بیرون می‌نشینم. می‌دانید که حکم ناحق است. کمیته رای‌هایی می‌دهد که نه روی عدالت است و نه معرفت. چه اشکالی داشت بعد از بازی استقلال این مسئله را عنوان می‌‌کردند؟

قلعه‌نویی در مورد اینکه حسن‌زاده در مصاحبه‌ای اعلام کرده قرارداد او با تراکتورسازی در سازمان لیگ ثبت نشده خاطرنشان کرد: به او ربطی ندارد. اگر قرارداد من ذکر نشده این موضوع را باید سازمان لیگ جواب بدهد نه من. این صحبت‌های بچه‌گانه‌ای است که مطرح می‌کنند چرا با بیان چنین مسائلی کمیته‌ دیگری را زیر سوال می‌برید اگر قرارداد من ذکر نشده پس چگونه کارتم صادر شده است؟ پس نشان می‌دهد که سازمان لیگ بچه‌گانه رفتار کرده است. سازمان لیگ باید پیگیری کند که مبلغ قرارداد من خالی است. من برای همین می‌گویم آدم‌های اهل فن حاضر شوند.

وی تاکید کرد:‌ چگونه آقایان حوصله ندارند مسائلی که مربوط به هفته اول بوده را پیگیری کنند من سه باخت داشتم که هر سه شکست با اشتباه داوری بوده این موضوع را هم در برنامه نود که از کارشناسان توجیه‌شده استفاده می‌کند و از ده صحنه یک صحنه را نشان می‌‌دهد تایید کردند اما ما اعتراضی نکردیم. بازی‌های دیگری هم بوده که پنالتی گرفتند اما رحمتی توانسته آن را بگیرد. وقتی 8 سال فریاد می زنم از اهل فن استفاده کنید برای همین است آنها را خانه‌نشین کرده‌اید. همین مسائل است که باعث می‌شود با ارتباط آقایان حکم می دهند. حسن‌زاده با مطرح کردن این مسئله هم خودش و هم سازمان لیگ را زیر سوال می‌برد. برای توجیه خود دیگران را خراب نکنید.

قلعه‌نویی در خصوص هجمه‌هایی که در این هفته‌ها نسبت به داوران وجود دارد، تصریح کرد: داوری ما سالم است اما معتقدم که باید این شغل حرفه‌ای‌تر شود و داوران به عنوان شغل اول و آخر به آن نگاه کنند و دغدغه فکری نداشته باشند. جهانبازی راست می‌گوید که مربیان میلیاردی می‌گیرند باید داوران را هم در این زمینه تامین کنیم تا فکر و ذهن خود را برای آماده‌سازی در زمین داشته باشند. با همه این مسائل باز هم اشتباه وجود دارد. دایی حق دارد زیرا یک هفته برنامه‌ریزی می‌کند اما با یک معادله این موضوع به هم می‌ریزد من دو سال پیش زمانی که با تراکتورسازی و سپاهان و همچنین با استقلال و تراکتورسازی بازی کردیم اشتباهات داوری 6 امتیاز از ما گرفت و 6 امتیاز به حریف داد. همین موضوع باعث شد جام را از من بگیرند با همه این مسائل معتقدم جامعه داوری پاک است. من طرحی را دادم که از مبالغ فروش بلیت مبلغی را برای داوران در نظر بگیرم که خیلی از مشکلات آنها حل خواهد شد.

قلعه‌نویی در خصوص اینکه دادکان و پروین قبل از بازی ها از او حمایت می کنند ولی او مدعی است که جامعه فوتبال از او حمایت نمی کنند، گفت: من حرفم را اصلاح می کنم و منظورم یک عده بودند. البته اینها جامعه فوتبال نیستند بلکه چسبیده به فوتبال هستند. از دادکان و پیشکسوتانی چون پروین تشکر می‌کنم. رویانیان به من زنگ زد. صحبت‌هایی که من کردم درباره افرادی بود که چسبیده به فوتبال هستند عقبه‌ای در فوتبال ندارند بلکه میکروفونی به آنها داده‌‌اند و آنها از آن استفاده می‌‌کنند. آدم‌های خود را هم می‌گذارند و صحبت‌هایی مطرح می‌کنند معلوم نیست گزارشگر بازی استقلال و اف‌سی‌سئول کدام طرفی است. آنها به فکر استقلال نیستند بلکه نوکری اجنبی را می‌کنند.
انتهای پیام/ی
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها