امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۵:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55385
تاریخ انتشار: ۸ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۲
تعداد بازدید: 60
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری «روسیا الیوم»، منابع پزشکی عراقی اعلام کردند که در حملات تروریستی امروز در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری «روسیا الیوم»، منابع پزشکی عراقی اعلام کردند که در حملات تروریستی امروز در عراق دست کم 51 نفر کشته شدند و 190 نفر نیز زخمی شدند.

بر اساس این گزارش، 13 خودروی بمب گذاری شده در یازده منطقه بغداد از جمله صدر، الشعب، الشعله، بغداد الجدیده، الحبیبه، الغزالیه، البیاع، الجامعه، اور، سبع البور و الکاظمیه منفجر شده است.

شدید ترین این حملات در منطقه الشعله روی داده است که در دو انفجار هم زمان در بازار الساحه یازده نفر کشته شدند و 43 تن دیگر نیز زخمی شدند.

در منطقه «البیاع» نیز انفجار یک خودروی بمب گذاری شده منجر به کشته شدن 4 نفر و زخمی شدن 22 تن دیگر شد .

در «الغزالیه» سه نفر جان خود را از دست دادند و 22 تن دیگر زخمی شدند.

 

در انفجار دو خودرو بمب گذاری شده در شهرک الشعب 6 نفر کشته و 15 تن دیگر زخمی شدند.

یک نفر نیز در منطقه الجامعه کشته شد و 10 تن دیگر زخمی شدند، همچنین 4 نفر در منطقه أور کشته شدند و 18 تن دیگر زخمی شدند.

در کاظمیه نیز 5 نفر کشته و 23 تن زخمی شدند و سبع البور نیز شاهد انفجار دیگری بود که بر اثر آن 4 نفر کشته و 15 نفر زخمی شدند، در حالی که دو تن در بغداد الجدیده کشته و 10 تن دیگر زخمی شدند.

در انفجار خودروی بمب گذاری شده دیگری که میدان حمزه در شهرک صدر را هدف قرار داده بود 5 نفر کشته شدند و 20 تن دیگر زخمی شدند.

روز گذشته نیز در انفجار خودروی بمب گذاری شده که مراسم ختم را در شمال شهر حله هدف قرار داده بود 30 نفر کشته و 43 تن دیگر زخمی شدند و در حملاتی که مرکزی امنیتی در اربیل را هدف قرار داده بود 6 نفر کشته و 62 تن دیگر زخمی شدند.

انتهای پیام/ر

 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها