امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۴:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55397
تاریخ انتشار: ۸ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۸
تعداد بازدید: 176
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه آمریکایی «واشنگتن‌پست»، طبق پیش‌بینی یک اقتصاددان محلی، منطقه واشنگتن، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه آمریکایی «واشنگتن‌پست»، طبق پیش‌بینی یک اقتصاددان محلی، منطقه واشنگتن، که تمرکز عمده کارگران و پیمانکاران دولت فدرال در آمریکا در این منطقه است، در صورت تعطیلی دولت فدرال روزانه 200 میلیون دلار ضرر می‌کند و بیش از 700 هزار فرصت شغلی دچار آسیب مالی می‌شوند.

«استفن فولر» مدیر مرکز تحلیل منطقه‌ای دانشگاه «جرج مانسون» اعلام کرد که این ضربه مالی جدا از ضربه‌ای است که به توریسم، یکی از نقاط اتکاء اقتصادی منطقه واشنگتن، وارد می‌شود.

وی ادامه داد: این (خسارات) جدی است. اقتصاد مناطق محلی احتمالاً تحت تأثیر تعطیلی دولت فدرال قرار نمی‌گیرد مگر آنکه این تعطیلی سه یا چهار هفته به طول انجامد اما برای منطقه واشنگتن، این تعطیلی یک سونامی است.

بر اساس این گزارش، علاوه بر تأثیر اقتصادی، ساکنان منطقه واشنگتن نیز با کاهش خدمات دولت فدرال روبرو می‌شوند. دیگر ثبت نام جدید برای مزایایی چون مراقبت‌های پزشکی، امنیت اجتماعی و یارانه‌های حمایت از کودکان صورت نمی‌گیرد. دیگر وامی برای خرید مسکن یا تجارت‌های خرد ارائه نمی‌شود. هیچ آزمایشات بالینی جدید برای پژوهش که توسط موسسه ملی بهداشت، درمان و پیش‌بینی بیماری برای شبکه امنیت نیازمندان تأمین بودجه می‌شد، صورت نمی‌گیرد.

مراکز مراقبت از کودکان در آژانس‌های فدرال تعطیل می‌شوند و کارکنان مراقبت از کودکان دیگر توسط دولت فدرال استخدام نمی‌شوند و مجبور می‌شوند به خانه‌های خود بازگردند.

بر اساس این گزارش، اداره پست به فعالیت خود ادامه می‌دهد زیرا اداره پست آمریکا یک سازمان مستقل است.

فولر تصریح کرد که تعطیلی احتمالی در شرایطی صورت می‌گیرد که اقتصاد منطقه ضعیف است و کاهش خودکار بودجه در اوایل سال جاری میلادی 26 هزار و 500 شغل را در ماه آگوست تحت تأثیر قرار داد.

فولر اعلام کرد که 60 درصد از 377 هزار نفر از کارکنان فدرال در منطقه واشنگتن با تعطیلی دولت فدرال غیرضروری می‌شوند و مجبورند در خانه‌های خود بمانند.

وی همچنین تصریح کرد که تعطیلی دولت، 20 درصد از پیمانکاران دولت را که سالانه حدود 75 میلیارد دلار از دولت فدرال دریافت می‌کنند، تحت تأثیر قرار می‌دهد و مرخصی اجباری هر فرد به مفهوم آن است که پول کمتری در تجارت‌های محلی و فروشندگان صرف می‌شود.

قانونگذاران کنگره لوایحی را تصویب کردند تا حقوق نظامیان در صورت تعطیلی دولت فدرال، قطع نشود اما مزایای کهنه‌سربازان در صورت تعطیلی دولت فدرال تنها به مدت چند هفته پرداخت می‌شود و بودجه این بخش به زودی تمام می‌شود.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها