امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۰:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55405
تاریخ انتشار: ۸ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۵
تعداد بازدید: 129
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرج به نقل از پایگاه خبری پلیس البرز، احمد علی گودرزی با اشاره به کشف 133 کیلوگرم حشیش از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرج به نقل از پایگاه خبری پلیس البرز، احمد علی گودرزی با اشاره به کشف 133 کیلوگرم حشیش از داخل یک دستگاه تریلر در استان البرز گفت: در پی دریافت گزارشی مبنی بر اینکه قرار است یک دستگاه تریلر که حامل مواد مخدر می‌باشد از یکی از شهرهای جنوبی کشورمان به استان البرز انتقال و سپس در این استان توزیع شود شناسایی خودرو و انتقال دهندگان مواد در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

وی افزود: پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بلافاصله پس از شناسایی خودرو تریلر و سرنشینان آن با اعزام دو اکیپ عملیاتی در مسیرهای تردد تریلر و استقرار ماموران در مسیرهای مورد نظر موفق به توقیف خودرو و دو نفر از سرنشینان آن شدند .

سردار گودرزی اظهار داشت: ماموران در بازرسی از خودرو مقدار 133 کیلوگرم حشیش که به طرز ماهرانه‌ای جاسازی شده بود کشف و دو نفر دیگر را که جهت تحویل مواد مخدر به سر قرار حاضر شده بودند دستگیر و به همراه یکدستگاه خودرو زانتیا که به منظور حمل مواد از آن استفاده می‌شد به پلیس مبارزه با مواد مخدر منتقل کردند .
انتهای پیام/2302/ت 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها