امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۹:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55413
تاریخ انتشار: ۸ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۷
تعداد بازدید: 74
به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری المدی پرس، نچیروان بارزانی نخست وزیر منطقه کردستان عراق امروز دوشنبه در بیانیه ای تاکید کرد: عاملان انفجارهای ...

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری المدی پرس، نچیروان بارزانی نخست وزیر منطقه کردستان عراق امروز دوشنبه در بیانیه ای تاکید کرد: عاملان انفجارهای اربیل قصد ضربه زدن به آزادی و استقلال این منطقه را داشتند.

وی افزود: دولت کردستان عراق بی وقفه برای سرکوب تروریسم در همه مناطق این اقلیم تلاش می کند.

این بیانیه تاکید کرد: نیروهای امنیتی کُرد دیروز در حمله تروریست ها به مقر فرماندهی امنیتی اربیل به مقابله جدی با آنان پرداخته تا مانع بروز فاجعه بزرگ تری شوند و در نهایت شش نیروی امنیتی کُرد کشته شدند و بیش از 60 تن دیگر نیز زخمی شدند.

بارزانی تاکید کرد: تروریست ها قصد ضربه زدن به آزادی و استقلال منطقه کردستان عراق را داشتند و ما بی وقفه به دنبال سرکوب تروریسم در همه مناطق اقلیم هستیم.

مقر فرماندهی امنیتی شهر اربیل دیروز یکشنبه هدف حمله ای تروریستی قرار گرفت و یک خودروی مینی بوس که یک عامل انتحاری آن را هدایت می کرد قصد ورود به داخل مقر فرماندهی را داشت اما از سوی نیروهای کارد این مرکز هدف تیر اندازی قرار گرفت که منجر به انفجار خودرو شد و پس از آن چهار عامل انتحاری دیگر به سوی نیروهای گارد تیراندازی کردند که به درگیری و کشته شدن شش نیروی گارد و همه عوامل انتحاری منجر شد.
انتهای پیام/ر
 
   
 
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها