امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۰۶:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55419
تاریخ انتشار: ۸ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۷
تعداد بازدید: 86
به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس در دوشنبه، بنا به گفته «شامیلیا علاء‌الدین‌اف» امام خطیب مسجد یادبود مسکو، در این نشست دانشمندان، رجال مذهبی و ...

به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس در دوشنبه، بنا به گفته «شامیلیا علاء‌الدین‌اف» امام خطیب مسجد یادبود مسکو، در این نشست دانشمندان، رجال مذهبی و نمایندگان جامعه سکولار حضور داشتند.

وی همچنین افزود: «در یکی از آیات قرآن آمده است که بین زن و شوهر احساس عشق و رحمت وجود دارد و این بدان معناست که چنانچه زن و شوهر جوهر واقعی این آیه را درک کنند پس عشق‌و علاقه آنان به یکدیگر افزایش یافته و در نتیجه این امر، هماهنگی در زندگی آنان تقویت می‌شود ضمن این که این مسئله طبیعتی ذاتی داشته و باید آن را توسعه داد.

  علاء‌الدین‌اف ادامه داد خداوند در همان آیه می‌فرماید که «باید در زندگی یک حس عمیق ناشی از آرامش احساس شود»، اما متأسفانه اغلب زوج‌ها دچار درگیری‌های بی‌پایه و اساس می‌شوند.

وی تصریح کرد: چنانچه زن و شوهر آگاه و صالح باشند، آنان قادر خواهند بود که در درون خانواده بسیاری از ناهنجاری‌ها را از بین برده و درک متقابل را افزایش دهند.

این امام خطیب مسجد همچنین اشاره کرد که  در نظر وی، باید کودک به شکلی شایسته تربیت شود.

علاء‌الدین‌اف گفت: «بهترین چیزی که پدر و مادر می‌توانند به بچه‌های هدیه دهند، اخلاق و تربیت خوب است. اگر خانواده مؤمن باشد، پس لازم است که بداند کسب اصول اخلاق یکی از کلیدی‌ترین سرمایه‌هایی است که پدر به پسر می‌بخشد.»

وی در پایان عنوان کرد که در این همایش موضوعات مبرم و مهم مطرح شد چراکه اطلاعات‌رسانی باید سبب ایجاد انگیزه به سمت بهتر شدن و کمال شود.
انتهای پیام/.
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها