امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۰۹:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5542
تاریخ انتشار: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۰
تعداد بازدید: 125
حجت‌الاسلام سید علی‌محمد بزرگواری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج اظهار کرد: آنگونه که از محافل بزرگان اصولگرایی شنیده می‌شود این جریان به ...

حجت‌الاسلام سید علی‌محمد بزرگواری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج اظهار کرد: آنگونه که از محافل بزرگان اصولگرایی شنیده می‌شود این جریان به زودی وارد مرحله یکی شدن کاندیداها یا همان ائتلاف می‌شود.

نماینده اصولگرای ادوار هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: ولی آن چیزی که مشهود است جبهه پایداری به دنبال حضور مستقل در انتخابات است و فکر نمی‌کنم که به ائتلاف بزرگ اصولگرایان بپیوندند.

حجت‌الاسلام بزرگواری در پاسخ به این سؤال که آیا آقای هاشمی در انتخابات به عنوان کاندیدا حضور خواهد یافت یا نه، افزود: فکر نمی‌کنم این همه تجربه که در انقلاب کسب شده به مدد آقای هاشمی نیاید و وی بخواهد به عنوان کاندیدا در عرصه حضور داشته باشد.

این نماینده مجلس تصریح کرد: آقای هاشمی خودشان بهتر می‌دانند که سن و سال کنونی ایشان جوابگوی کار سنگین ریاست‌جمهوری نیست و باید امروزه به جوانان کنونی در هر عرصه‌ای مشاوره بدهند.

وی از خطبه و نامه نادرست هاشمی در سال 88 سخن به میان آورد و گفت: ای کاش چنین اشتباهاتی در کارنامه ایشان ثبت نمی‌شد و ما معتقدیم که باز هم اطرافیان در بروز چنین اشتباهاتی نقش داشتند.

 بزرگواری تصریح کرد: امروز عده‌ای به دروغ سنگ آقای هاشمی را به سینه می‌زنند و می‌خواهند به منافع خود برسند که آقای هاشمی نباید در دام آن‌ها گرفتار شود.

این نماینده مجلس از کردار و گفتار دوگانه چنین افرادی که می‌خواهند از نام و نشان هاشمی سوء استفاده کنند سخن به میان آورد و افزود: مشاهده می‌کنیم که امروزه حتی خاتمی منطقی‌تر از هاشمی در باب انتخابات سخن می‌گوید چرا که به سخنان اطرافیان کمتر از هاشمی توجه می کند.

وی کارگزاران و اصلاح‌طلبان را دوستان صادق هاشمی ندانست و افزود: خاطره و ماجرای عالیجناب سرخپوش هرگز از اذهان خارج نمی‌شود.
انتهای پیام/2571/صا30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها