امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۴:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55420
تاریخ انتشار: ۸ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۷
تعداد بازدید: 60
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین، «طاهر النونو» تاکید کرد که دل بستن به دیگر گزینه ها همچون ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین، «طاهر النونو» تاکید کرد که دل بستن به دیگر گزینه ها همچون مذاکرات سازش با رژیم صهیونیستی بی نتیجه بوده و راه به جایی نخواهد برد.

وی طی اظهاراتی مطبوعاتی تصریح کرد: ما همچنان بر تحقق آشتی ملی از طریق اجرای تمامی موارد مورد اتفاق پایبند هستیم، نه اینکه تنها موارد و بندهایی به اجرا درآید که در راستای منافع جنبش فتح است.

نونو در ادامه افزود: ادامه توطئه گری ها و جوسازی های جنبش فتح علیه حماس و ساکنان غزه به هیچ وجه زمینه ساز برچیدن شکاف داخلی نخواهد شد و تنها منجر به تعمیق شکاف و اختلافات شده و احتمال تحقق آشتی ملی را ضعیف تر و کم رنگ تر می کند.

وی همچنین اظهارات «جبریل رجوب» از رهبران جنبش فتح مبنی بر اینکه دولت فلسطین و غزه و حماس کارمندان وابسته به این جنبش را اخراج کرده اند، را اظهاراتی پوچ و خلاف واقعیت خواند.

وی گفت: هر شخصی در غزه می داند که کارمندان حتی پزشکان و مدرسان خود از کار دست کشیده اند و اظهارات رجوب در این باره تحریف واقعیت ها و دروغی بیش نیست که همواره ما چنین دروغ هایی را از رهبران فتح شاهد هستیم، اما این افراد هرگز نمی توانند با اظهارات و ادعاهای باطل خود ملت فلسطین را فریب دهند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها