امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۸:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55432
تاریخ انتشار: ۸ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۰۸
تعداد بازدید: 81
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه بی‌بی‌سی، تعداد زیادی از کارکنان بزرگترین شرکت پستی انگلیس در اعتراض به روند ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه بی‌بی‌سی، تعداد زیادی از کارکنان بزرگترین شرکت پستی انگلیس در اعتراض به روند تعدیل نیرو و وضعیت دستمزدها، بار دیگر دست به اعتصاب زدند.

اتحادیه کارکنان بخش ارتباطات انگلیس اعلام کرده است که حدود 4 هزار نفر از کارکنان شرکت پست سلطنتی بریتانیا در 372 دفتر این شرکت، در این اعتصاب شرکت دارند.

این اتحادیه با تصمیم شرکت پست سلطنتی برای تعطیلی یا واگذاری امتیاز 75 دفتر پستی که اکثر آن‌ها در مناطق ثروتمند قرار گرفته‌اند، مخالف است.

روسای این شرکت می‌گوید اجرای این طرح‌ها برای جلوگیری از تداوم زوند زیان‌دهی شرکت، حیاتی و بسیار مهم هستند.

کارکنان دفاتر این شرکت در اعتراض به این طرح‌ها، روز دوشنبه دست به اعتصاب زده و تظاهرات‌هایی را در انگلیس، ولز، ایرلند شمالی و اغلب بخش‌های اسکاتلند برگزار کردند. کارکنان برخی شعب این شرکت در اسکاتلند، روز سه‌شنبه هم به اعتصاب ادامه می‌دهند.

علاوه بر این، کارکنان با برخی اقدامات دیگر از جمله خودداری از ارائه خدمات مالی به مشتریان، اعتراض خود به تصمیم سران این شرکت پستی را ابراز می‌کنند.

کارکنان این شرکت پیش از این هم چند مرتبه در اعتراض به تصمیمات مدیران شرکت دست به اعتصاب و تظاهرات زده بودند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها