امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۱:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5544
تاریخ انتشار: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۰
تعداد بازدید: 172
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از کدال مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت داده‌پردازی ایران (سهامی عام) برای سال ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از کدال مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت داده‌پردازی ایران (سهامی عام) برای سال مالی منتهی به 30 اسفند 1391 برگزار و گزارشی به سهامداران ارائه کرد.

در اجرای مفاد ماده 232 اصلاحیه قانون تجارت مصوب اسفند 1347 و ماده 45 قانون بازار اوراق بهادار بدین وسیله گزارش درباره فعالیت وضع عمومی شرکت برای سال مالی منتهی به 30 اسفند 1391 بر پایه سوابق، مدارک و اطلاعات موجود تهیه و به شرح زیر تقدیم می‌شود.

گزارش حاضر به عنوان یکی از گزارش‌های سالانه هیئت مدیره به مجمع مبتنی بر اطلاعات ارائه شده در صورت‌های مالی بودجه و اطلاعاتی را در خصوص وضع عمومی شرکت و عملکرد هیئت مدیره فراهم می‌آورد.

به نظر اعضای هیات مدیره اطلاعات مندرج در این گزارش که درباره عملیات و وضع عمومی شرکت است، با تاکید بر ارائه منصفانه نتایج عملکرد هیئت مدیره و در جهت حفظ منافع شرکت و انطباق با مقررات قانونی و اساسنامه شرکت تهیه و ارائه شده است.

این اطلاعات هماهنگ با واقعیت‌های موجود بوده و اثرات آنها در آینده تا حدی که در موقعیت فعلی می‌توان پیش‌بینی کرد، به نحو درست و کافی در این گزارش ارائه شده و هیچ موضوعی که عدم آگاهی از آن موجب گمراهی استفاده کنندگان می‌شود، از گزارش حذف نشده و  در تاریخ 11اردیبهشت 1392 به تائید هیئت مدیره رسیده است.
اعضای هیئت مدیره

شرکت ملی انفورماتیک به نماینده محسن شریفی در سمت رئیس هیئت مدیره

شرکت فرادیس گستر کیش به نمایندگی حسین معین‌زاد در سمت نائب رئیس هیئت مدیره

شرکت داده‌ورزی فرادیس البرز به نمایندگی پریا اسدالهی نیک در سمت عضو هیئت مدیره

شرکت خدمات انفورماتیک کیش به نمایندگی سیدابوطالب نجفی با سمت عضو هیئت مدیره

شرکت توسعه ریزکامپیوتر ایران به نمایندگی حسین طاهباز توکلی با سمت عضو هیئت مدیره
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها