امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۶:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55457
تاریخ انتشار: ۸ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۰۶
تعداد بازدید: 118
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی میلاد، فیاض مدیر عامل ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی میلاد، فیاض مدیر عامل بیمارستان میلاد در جمع اعضای تیم اعتبار بخشی، مدیران، سوپروایزرها، سرپرستاران در جلسه‌ای در سالن کنفرانس مرحوم غرضی گفت: ما معتقد و ملزم به اجرای قوانین مربوطه هستیم و به دلیل انجام این مهم همین جا از تمامی همکاران زحمت کش بیمارستان می‌کنم.

وی تصریح کرد: تمامی همکاران بیمارستان میلاد سعی دارند اجرای قوانین اعتبار بخشی را به یک فرهنگ سازمانی تبدیل کنند و برنامه بیمارستان نیز تعمیق این کار است.

فیاض، بیمارستان میلاد را موسسه‌ای وابسته به سازمان تأمین اجتماعی عنوان کرد و خاطر نشان کرد: خدمات دهی رایگان به جامعه کارگری و کارکنان سازمان تأمین اجتماعی جزء وظایف بیمارستان میلاد است.امید است با فرهنگ سازی و تعمیق مفاهیم اعتبار بخشی مورد نظر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به این وظیفه مهم با کیفیت بسیار عالی عمل کنیم.

وی بیمارستان میلاد را جزئی از درمان غیر مستقیم سازمان تامین اجتماعی برشمرد و تاکید کرد: حدود 1200 تخت داریم، روزانه بیش از 6 هزار پذیرش در درمانگاه و 1200 نفر ورودی در اورژانس و حدود 200 الی 300 عمل جراحی روزانه نیز داریم.

فیاض با اشاره به تراکم زیاد ورودی بیمارستان میلاد اظهار داشت: پیشنهاد ما به سازمان تأمین اجتماعی ایجاد درمانگاه‌های اقماری و اجرای دقیق طرح ارجاع می‌باشد.

مدیر عامل بیمارستان میلاد گفت: برنامه استراتژیک اخیرا به تصویب هیئت مدیره بیمارستان رسیده و در HIS نیز توسط پرسنل بیمارستان پیشقدم هستیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها