امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۲:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55474
تاریخ انتشار: ۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۰۶
تعداد بازدید: 70
«حسین مخلوف» استاندار ریف دمشق در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از دمشق، با بیان اینکه یک‌صد و 60 خانوار سوری به ...

«حسین مخلوف» استاندار ریف دمشق در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از دمشق، با بیان اینکه یک‌صد و 60 خانوار سوری به این استان مهاجرت کرده‌اند، تاکید کرد: تلاش مسئولان استان بر تامین نیازهای آنان از جمله تامین سوخت متمرکز شده، به ویژه اینکه فصل سرما در راه است.

وی افزود: اکنون دویست لیتر گازوئیل به هر خانوار اختصاص یافته و هماهنگی برای تامین مکان امن و نیازهای روزمره آنان نیز در جریان است.
مخلوف گفت: استانداری ریف دمشق علاوه بر این، برنامه ای برای ثبت نام تمام دانش آموزان در نزدیک‌ترین مدارس به محل اسکان آنان تنظیم کرده است.

مخلوف با تقدیر و تشکر از تلاش‌های ارتش سوریه و دستاوردهای آنان در نقاط مختلف کشور به ویژه ریف دمشق، گفت: نیروهای ارتش در حال پیشروی در محورهای متعدد هستند.
وی تاکید کرد: مبارزه با ترویست‌ها یک وظیفه مردمی است و البته تلاش‌های مردمی و مقاومت آنان نیز شایسته قدردانی است، زیرا آنان مشکلات زیادی را که طاقت‌فرسا بوده، پشت سر گذاشته‌اند.
انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها