امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۱:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55492
تاریخ انتشار: ۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۸:۰۳
تعداد بازدید: 67
ابراهیم نکو نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به ...

ابراهیم نکو نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به احتمال معرفی توفیقی به عنوان وزیر پیشنهادی علوم، گفت: عزل و نصب‌های گسترده در زمان سرپرستی توفیقی در وزارت علوم که در بازده زمانی کوتاهی انجام شده است، نشانگر عدم توازن مدیریتی آقای توفیقی است.
وی با بیان اینکه جعفر توفیقی در زمان سرپرستی نباید عزل ‌و نصب‌های گسترده انجام می‌داد، افزود: رفتار افراطی آقای توفیقی در دوران سرپرستی موجب مخالفت بسیاری از نمایندگان مجلس برای با وی شده است.
نماینده مردم رباط کریم در مجلس ادامه داد: دولت باید قبل از انتخاب وزیر پیشنهادی به مجلس از میزان رای اعتماد نمایندگان اطلاع حاصل کند و نباید با بی‌احتیاطی وزیری را به مجلس معرفی کند که شرایط لازم را برای کسب رای اعتماد ندارد.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در پایان گفت: مدیریت بی‌ثبات، دشمن شماره یک توسعه وزارت علوم به شمار می‌رود زیرا مدیریت کوتاه مدت اجازه نخواهد داد مدیران برنامه‌های علمی و پژوهشی خود را اجرا کنند.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها