امروز : جمعه ۲ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 23
۲۳:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55495
تاریخ انتشار: ۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۰۲
تعداد بازدید: 27
محمدحسن اسدی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در شیراز اظهار داشت: بنابر آخرین قولی که سازمان سنجش آموزش کشور داده است نتایج آزمون شهرداری باید تا ...

محمدحسن اسدی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در شیراز اظهار داشت: بنابر آخرین قولی که سازمان سنجش آموزش کشور داده است نتایج آزمون شهرداری باید تا یک هفته دیگر اعلام شود.

وی افزود: به موجب قراردادی که سازمان سنجش با سازمان شهرداری‌ها دارد، از زمان برگزاری آزمون ظرف سه ماه باید نتایج اعلام شود.

اسدی ادامه داد: با توجه به اینکه آزمون استخدام شهرداری شیراز 14 تیر ماه امسال برگزار شد باید تا 14 مهر ماه جاری نتایج اعلام شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: در مورد فروش اوراق مشارکت قطار شهری سال گذشته 120 میلیارد تومان توسط شورا مصوب شد که شهرداری مراحل کار را مورد پیگیری قرار داد اما بانک مرکزی ایراد گرفت و به سبب مغایرت با قانون با آن مخالفت کرد.

این مسئول ابراز داشت: استفاده قطار شهری‌های سراسر کشور از فروش و انتشار اوراق مشارکت در سال جاری در بودجه کل کشور در نظر گرفته شده که شهرداری شیراز نیز دوباره این کار را به جریان انداخت.

وی اضافه کرد: امید داریم امسال از محل فروش و انتشار اوراق مشارکت برای سازمان قطار شهری بخشی از اجرای پروژه را تامین مالی کنیم.

اسدی تصریح کرد: برای پروژه‌های شهرداری نیز طبق مصوبه شورا قرار بر این است که در دور سوم انتشار، 190 میلیارد تومان اوراق مشارکت منتشر شود.

معاون شهردار شیراز خاطرنشان کرد: در حال حاضر در فرایند اوراق مشارکت به دنبال آن هستیم که پروژه‌های مربوطه را تعریف کنیم که اگر مانند روال سال‌های گذشته عمل شده و اجازه انتشار نهایی توسط بانک مرکزی داده شود بتوانیم تا پایان سال اوراق سال 92 شهرداری شیراز را نیز به فروش برسانیم.
انتهای پیام/2448/ح30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها