امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۷:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55497
تاریخ انتشار: ۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۰۲
تعداد بازدید: 77
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از عسلویه، ابراهیم غریبی شامگاه دوشنبه در نشست مسئولان مجتمع گاز پارس جنوبی، اظهار داشت: رعایت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از عسلویه، ابراهیم غریبی شامگاه دوشنبه در نشست مسئولان مجتمع گاز پارس جنوبی، اظهار داشت: رعایت مسایل ایمنی و زیست محیطی در پارس جنوبی امری بسیار مهم و ضروری است که باید مورد توجه قرار گیرد.

رئیس ایمنی، بهداشت و محیط زیست پالایشگاه دوم از آماده‌باش تیم آتش نشانی فازهای 2 و 3 معادل 2هزار 500 نفر ساعت در بازه تعمیرات اساسی امسال خبر داد.

غریبی تصریح کرد: در تعمیرات اساسی امسال بیش از 7 هزار و 500 پرمیت سرد، گرم، شعله باز و ورود به فضای بسته ثبت شده است.

وی از برگزاری 11 دوره تخصصی آموزشی آتش‌نشانی در پالایشگاه دوم پارس جنوبی خبر داد و خاطرنشان کرد: دوره‌های آموزشی نجات مصدوم، آموزش آماده باش در واحدهای مختلف پالایشگاهی و تعمیر و سرویس تجهیزات آتش نشانی از مهم‌ترین دوره‌هاست.

رئیس HSE پالایشگاه دوم مجتمع گاز پارس جنوبی به اقدامات ایمنی اشاره کرد و افزود: بازرسی و پیگیری از ورود تجهیزات ناقص به صورت ویژه در تعمیرات اساسی امسال، استفاده از کارکنان آموزش دیده در تعمیرات اساسی و کاهش چشمگیر حوادث و تاکید و مدیریت حضور نفرات سوپروایزر و نظارت بر تمام فعالیت‌های برنامه‌ریزی شده از جمله این اقدامات است.

غریبی در پایان با اشاره به سال حماسه سیاسی و اقتصادی اظهار داشت: تلاش کردیم در سال حماسه اقتصادی سهم خود را با تمهیدات اندیشیده شده به خوبی ایفا کنیم.

انتهای پیام/2451/ذ20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها