امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۰۸:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55522
تاریخ انتشار: ۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۲
تعداد بازدید: 75
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مسجدسلیمان، محسن رضایی شامگاه دوشنبه در جمع خبرنگاران این شهرستان به حمله اسرائیل به جنوب ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مسجدسلیمان، محسن رضایی شامگاه دوشنبه در جمع خبرنگاران این شهرستان به حمله اسرائیل به جنوب لبنان اشاره کرد و اظهار داشت: در حملات رژیم صهیونیستی به لبنان نه تنها لبنان اشغال نشد بلکه سرزمین‌هایی که اشغال شده بود باز پس گرفته شدند.

رضایی با اشاره به اینکه قدرت ایران در 10 سال اخیر برای جهانیان ثابت شده است تصریح کرد: امروز دشمن به این نتیجه رسیده است که بدون حضور ایران در مجامع بین‌المللی نمی‌تواند کاری را از پیش ببرد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر اینکه امروز، جهان، ایران را یک قدرت می‌بیند افزود: آمریکا راهی ندارد جز اینکه ایران را بپذیرد زیرا ایران قدرت بزرگ خاورمیانه است.

وی با بیان اینکه هیچ مسئله‌ای بدون حضور ایران در خاورمیانه حل نمی‌شود، خاطرنشان کرد: مذاکرات برای تسلیم شدن نیست بلکه ایران می‌خواهد یک گام جلوتر برود.

رضایی در ادامه به پروژه‌های مسجد سلیمان اشاره کرد و گفت:  چند پروژه در این شهرستان در حال پیگیری است که برای به سرانجام رساندن آنها همه تلاش خود را انجام خواهم داد.

وی با بیان اینکه پروژه آلومینیوم سازی در بانک مرکزی مانده است که اگر راه بیفتد تا پنج سال آینده 5 هزار کارگر جذب این پروژه خواهند شد افزود: کارخانه آلومینیوم سازی این شهرستان یکی از کارخانه‌های بزرگ کشور است.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در مورد پتروشیمی مسجدسلیمان نیز عنوان کرد: قرار است این پروژه به زودی به مرحله اجرا برسد.

رضایی در پایان اظهار امیدواری کرد: که وضعیت اقتصاد و معیشت مردم بهتر شود گفت: من شما خوزستانی‌ها را فراموش نکرده و نخواهم کرد.

انتهای پیام/72001/صا30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها