امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۰:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55547
تاریخ انتشار: ۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۵
تعداد بازدید: 55
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، الهام طلاچیان دبیر علمی دومین سمینار سالیانه کودک بدحال در حاشیه مراسم افتتاحیه این سمینار گفت: هدف از این ...

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، الهام طلاچیان دبیر علمی دومین سمینار سالیانه کودک بدحال در حاشیه مراسم افتتاحیه این سمینار گفت: هدف از این سمینار، رویکرد به کودک بدحال و مداخله، تشخیص و درمان مناسب کودک است.

دبیر علمی دومین سمینار سالیانه کودک بدحال افزود: احیای پیشرفته کودکان، سوختگی، اختلالات حاد اسید و باز، مدیریت راه هوایی، سوء رفتار با کودک، آسم کودکان،‌تشنج کودکان، تروما و حمایت تغذیه‌ای در کودک بدحال از جمله عناوینی است که قرار است در این سمینار سه روزه به آن پرداخته شود.

دانشیار دانشگاه علوم پزشکی ایران تصریح کرد: توجه به جنبه‌های اخلاق پزشکی در رویکرد کودک بدحال؛ همچنین چگونگی صحبت با خانواده در مورد بیماری و وضعیت ناهنجار کودک یا مرگ و چگونگی توجه به جنبه‌های روانپزشکی و پزشک قانونی از جمله برنامه‌های دیگر مورد بحث این سمینار است.

فوق تخصص گوارش کودکان افزود: این سمینار با همکاری اداره سلامت کودکان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، انجمن علمی طب اورژانس ایران و انجمن پزشکان کودکان ایران در مرکز همایش‌های رازی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی - درمانی ایران در حال برگزاری است.

طلاچیان ادامه داد: این سمینار دارای 19 امتیاز آموزش مداوم است و از امروز در مرکز همایشهای رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار می شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها