امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۲:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55548
تاریخ انتشار: ۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۵
تعداد بازدید: 107
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز به نقل از روابط عمومی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان‌شرقی تراب ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز به نقل از روابط عمومی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان‌شرقی

تراب محمدی در آیین افتتاح این هتل آپارتمان اظهار داشت: هتل آپارتمان و تالار پذیرایی حیدربابا توسط سرمایه‌گذار بخش خصوصی احداث و همزمان با هفته گردشگری در روستای خوش آب و هوای زاویه افتتاح شد.

محمدی با اشاره به شگفتی‌های طبیعت بکر و زیبای شهرستان جلفا، هادی‌شهر و به ویژه روستای زاویه را دارای قابلیت های فراوانی برای جذب گردشگران خواند که به سرمایه گذاری‌های این چنینی راه برای معرفی هر چه بیشتر و جلب رضایت اقامت‌کنندگان فراهم می‌شود.

وی همچنین تصریح کرد: در کنار ایجاد تاسیسات گردشگری باید به صورت متوازن فرهنگ گردشگر‌پذیری نیز توسعه یابد تا خدمات ارائه شده به گردشگران بتواند رضایت‌مندی آنها را تامین کند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان با تاکید بر اینکه گردشگران به ویژه گردشگران خارجی سفیران خوبی برای معرفی جاذبه‌ها، فرهنگ و تاریخ یک منطقه به همگان هستند، افزود: با اثرگذاری مثبت بر روی گردشگران ورودی به یک منطقه می‌توان دستاوردهای بیشتری از معرفی استان به صورت جهانی نسبت به تبلیغات مستقیم به دست آورد.

فرماندار شهرستان جلفا نیز با اشاره به قابلیت‌های پرشمار این شهرستان، آب فراوان را یکی از این ظرفیت‌ها خواند و گفت: منابع آبی طبیعی، آبادانی را برای شهرستان جلفا به بار آورده است.

مختار سیفی ضمن قدردانی از تلاش های اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مبنی بر ایجاد بسترهای لازم جهت ساخت و توسعه سرمایه گذاری در زمینه های اقامتی، رفاهی و خدماتی مرتبط با گردشگری در این شهرستان، خواستار معرفی بیش از پیش شهرستان جلفا و روستاهای زیبای آن همچون زاویه شد.

سرمایه‌گذار هتل آپارتمان حیدربابا نیز با بیان اینکه این مجموعه در دو بخش اقامتی و تالار پذیرایی احداث شده است، اظهار داشت: هتل آپارتمان حیدربابا شامل 6 سوئیت با امکانات کامل رفاهی است.

یوسف عبدی افزود: دو سالن شامل یک تالار پذیرایی و جشن عروسی به ظرفیت 600 نفر و یک سالن پذیرایی 300 نفره نیز در این مجموعه راه اندازی شده است.

وی با اشاره به مدت زمان سه و نیم ساله ساخت مجموعه هتل آپارتمان حیدربابا، یادآور شد: این مجموعه با حجم سرمایه‌گذاری بالغ بر 25 میلیارد ریال احداث شده و برای 10 نفر به طور مستقیم اشتغالزایی کرده است.
انتهای پیام/60002/ل
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها