امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۹:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55580
تاریخ انتشار: ۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۴
تعداد بازدید: 46
به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار سید محمد حجازی معاون ستاد کل نیروهای مسلح صبح امروز در همایش توانمندی‌های ...

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار سید محمد حجازی معاون ستاد کل نیروهای مسلح صبح امروز در همایش توانمندی‌های تسلیحاتی هواپایه که در دانشگاه امام حسین(ع) در حال برگزاری است، با اشاره به برنامه‌ریزی در حوزه‌های موشکی هواپایه، به موشک هوا به هوای فکور 90 به عنوان یک موشک میان‌بُرد اشاره کرد و گفت: این پروژه تکمیل شده و اکنون سامانه موشکی «مقصود» به عنوان جدیدیترین سامانه موشکی هوا به هوای بُرد بلند در دست ساخت است.
وی خاطرنشان کرد: 11 پروژه سطح یک در حوزه صنایع هوایی و نیز هفده پروژه تسلیحات هواپایه در دستور کار نیروهای مسلح است.
معاون ستاد کل نیروهای مسلح در ادامه تصریح کرد: به همت متخصصان صنعت دفاعی کشور، مشکل هدفیابی در پروژه موشک‌های هواپایه قادر و نصر برطرف شده که قابلیت مانور بسیار بالایی به ما می‌دهد.
حجازی با بیان اینکه راهبرد «تهدید در برابر تهدید» باید در حوزه‌های مختلف ترجمه و تبیین شود، گفت: این راهبرد فقط در سخن نیست و باید در عمل و صحنه اجرا نیز اتفاق بیفتد.
معاون ستاد کل نیروهای مسلح همچنین با اشاره به اتفاقات اخیر در حوزه دیپلماسی بین المللی، گفت: نباید فکر کنیم با یک لبخند دشمن همه چیز حل می‌شود چراکه لبخند دشمن سریع به اخم تبدیل خواهد شد.
ححازی با بیان اینکه ما تغییر لحن اوباما را در دو روز دیدیم، تاکید کرد: دشمن در دشمنی خود مصمم است.
ادامه دارد... انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها