امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۱۸:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55589
تاریخ انتشار: ۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۶
تعداد بازدید: 171
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، اسماعیل دوستی در آغاز جلسه امروز شورا نطقی را قرائت کرد که متن آن به شرح زیر است: با درود فراوان به رهبر کبیر ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، اسماعیل دوستی در آغاز جلسه امروز شورا نطقی را قرائت کرد که متن آن به شرح زیر است:

با درود فراوان به رهبر کبیر انقلاب آن معمار بزرگ انقلاب اسلامی که بعد از قرن‌ها خدمت بزرگی به اسلام و انسان نمود و مستضعفان جهان را بیدار و هوشیار کرد و با عرض ادب و ارادت خدمت رهبر فرزانه انقلاب، حضرت آیت‌الله‌ خامنه‌ای و آرزوی توفیق روزافزون و سلامتی و سربلندی برای معظم‌له و با درود بیکران به شهدای انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی و شهدای پایتخت ایران - تهران عزیز.

سال 92 سال حماسه سیاسی و اقتصادی نام نهاده شد. ندای حماسه سیاسی در اوایل فروردین در مشهد مقدس به گوش جهانیان رسید. این پروژه عظیم توسط خالق آن یعنی رهبری عزیز انقلاب شروع، کنترل و هدایت شد و در تاریخ 24 خرداد با انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا دشمنان انقلاب اسلامی را مأیوس و دوستداران انقلاب را خوشنود کرد. این حماسه با انتخاب ریاست جمهوری از منظومه با عظمت روحانیت به نام دکتر حسن روحانی با سابقه درخشان سیاسی و اجرایی تحقق یافت.

در فضایی صمیمی و معنوی مراسم تحلیف ریاست جمهوری صورت گرفت و با رأی اعتماد مجلس شورای اسلامی کابینه‌ای عزیز و کارآمد، سکان اجرایی کشور را در مدار عقلانیت بر عهده گرفت و امروز با تمام توان مشغول خدمت‌گزاری به ملت شریف ایران است.

نمونه بارز عملکرد دولت، دیپلماسی فعال، هوشمندانه، مدبرانه و با رعایت 3 اصل حکمت، مصلحت و عزت در سفر اخیر ریاست جمهوری به سازمان ملل متحد بود که شایسته است از ریاست‌جمهوری و تیم قدرتمند دیپلماسی ایشان تقدیر و تشکر کرد.

امیدواریم تیم هسته‌ای که با اذن رهبری موضوع مهم هسته‌ای و دیگر مسائل سیاسی و خارجی را برعهده گرفته است با حفظ اقتدار ملی تنگ‌های پیش‌آمده را رفع کند.

پیامد اصلی این حماسه ایجاد وحدت و همبستگی و انسجام داخلی بین نیروهای مخلص و صادق و تاثیرگذار در پیروزی انقلاب اسلامی و حفظ آن است که این مهم با تدبیر مقام معظم رهبری و تضمیم سران ۳ قوه بخصوص قوه قضائیه تحقق خواهد یافت که نمونه آن را در چند روز گذشته شاهد بودیم.

در تاریخ 12 شهریور منتخبین مردم با عنوان شورای شهر و روستا استقرار یافتند و جریان جدید خدمتگزاری در کشور آغاز شد که ان شاءالله در این مقطع تاریخی و به پاسداری از دستآوردهای انقلاب اسلامی و خون شهدا و حفظ آثار و ارزش‌ها بپردازند و همگام با دولت تدبیر و امید به مردم ایران خدمت کنند و مشکلات را یکی پس از دیگری حل نمایند.

خلق این حماسه و دمیدن امید در بین توده‌های مختلف مردم بعد از تدبیر رهبری نقش کلیدی شخصیت‌هایی همچون آیت‌الله هاشمی رفسنجانی این مرد صبور و یار دیرین امام و همینطور جناب آقای سید محمد خاتمی ریاست جمهوری فرهیخته پیشین و جناب آقای دکتر عارف این سیاستمدار اخلاق‌مدار جاوید و ماندنی است.

من به عنوان عضوی از شورای اسلامی شهر تهران به همه دلسوزان نظام و نیروهایی که دغدغه اصلی آنان حفظ نظام و ارزش‌هاست، حزب‌الله، بسیج، همه نیروهای ارزشی، خانواده شهدا و ایثارگران و به مردم نجیب تهران اعلام می‌کنم که شورای چهارم شورای کارآمد، متخصص، حرفه‌ای، دلسوز، پاک و خدمتگزار مردم خواهد بود و به جز خدمت به مردم و حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی دغدغه دیگری نخواهد داشت و برای حل مشکلات شهر تهران از همه نخبگان و متخصصان مدیریت شهری و انسان‌های اهل غزل و فکور استفاده خواهد کرد.و خدمتگزار مردم خواهیم بود.

مردم ولی‌نعمت ما هستند بدون شک صاحبان اصلی شهر و شهرداری تهران مردم تهران هستند. ما بر اساس برنامه پیش می‌رویم و مردم را در جریان شهر و شهرداری قرار می‌دهیم. تهران پایتخت ایران اسلامی است و پیشانی مدیریت کشور. از دولت تدبیر و امید و ریاست محترم جمهوری یاری خواهیم گرفت. تهران را باید زیبا ساخت. تهرانی آرام، روان و شاد آرزوی ماست. به امید تحقق این آرزوی بزرگ به حق مردم تهران.

در پایان انتخاب مجدد آقای دکتر قالیباف شهردار محترم تهران را تیریک می‌گویم و از کارکنان خدم شهرداری تهران، معاونان و مدیران شهری تشکر می‌کنم. بخصوص در دوران انتخابات که شهردار تهران به اعضای محترم شورای سوم در عرصه حماسه سیاسی حضور داشتند و این عزیزان با خدمت خالصانه به شهروندان توانستند خلا وجودی آنها را پر کنند و مانع ایجاد وقفه در خدمت‌رسانی شوند. امیدوارم آقای قالیباف از متخصصان مدیریت شهری استفاده کند و با یک تحول اساسی در منابع انسانی گام‌های استواری برای خدمت به مردم بردارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها