امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۲۲:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55592
تاریخ انتشار: ۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۶
تعداد بازدید: 80
به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس سردار دکتر علی مجیدی رئیس بهداری کل نیروی انتظامی در نشست خبری خود در مورد ...

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس سردار دکتر علی مجیدی رئیس بهداری کل نیروی انتظامی در نشست خبری خود در مورد برنامه‌های هفته ناجا در حوزه بهداری گفت: طرح مردم‌یاری در 13 استان محروم و مرزی، افتتاح کلینک فرماندهی شرق استان تهران، برگزاری هفتمین کنگره دندانپزشکی نیروهای مسلح، ویزیت رایگان مردم در سراسر کشور، عیادت از بیماران بیمارستان‌های سراسر کشور توسط پرسنل ناجا و تقدیر و تشکر از بازنشستگان ناجا از جمله برنامه‌های بهداری در هفته ناجا است.

وی تأکید کرد: هفتمین کنگره دندانپزشکی نیروهای مسلح با شرکت بیش از هزار دندانپزشک 17 تا 19 مهر در سالن همایش‌های صدا و سیما برگزار می‌شود.

رئیس بهداری کل ناجا ادامه داد: طرح مردمیاری در 13 استان از جمله استان‌های چهار محال و بختیاری، ایلام، بوشهر، هرمزگان، کهگیلویه و بویراحمد، کرمان، آذربایجان غربی، خراسان شمالی و جنوبی و سیستان و بلوچستان اجرا می‌شود.

وی همچنین تأکید کرد: در اولین روز از هفته ناجا تمام مردم در بهداری‌های ناجا ویزیت رایگان می‌شوند.

مجیدی در ادامه نشست خبری خود در مورد طرح باکتری‌های مین‌یاب گفت: آزمایشگاهی این طرح با موفقیت انجام شده و در حال حاضر منتشر هستیم تا آزمایش میدانی این طرح نیز انجام شود.

وی با اشاره به راه‌اندازی سامانه صدای پزشک گفت: این سامانه در حال کار است و مردم می‌توانند با شماره 165 تماس گرفته و از پزشک مربوطه مشاوره بگیرند.

رئیس بهداری کل ناجا در پاسخ به سؤالی در مورد آمار ابتلا به وبا در بهداری‌های ناجا گفت: تا این لحظه موردی مبتلا به وبا نداشته‌ایم و ما آمادگی داریم تا اگر وزارت بهداشت از ما برای قرنطینه در مرزها کمک خواست با آن‌ها همکاری کنیم.

وی با اشاره به اینکه افراد چاق نمی‌توانند به استخدام نیروی انتظامی درآیند گفت: تأکید فرماندهی نیروی انتظامی بر این است که مأمورانی که بعد از استخدام نیز چاق شده‌اند وزن آنها کنترل شود و افزایش وزن آنها برطرف شود.

مجیدی تأکید کرد: هم‌اکنون همه پادگان‌های ناجا مجهز به بهداری و آمبولانس هستند و 300  آمبولانس جدید خریداری شده نیز به تدریج در حال ورود به چرخه استفاده هستند.

رئیس بهداری کل ناجا با تاکید بر اینکه شغل پلیس استرس فراوان دارد گفت: مأموران نیروی انتظامی مدام با فشار و استرس مواجه هستند به همین دلیل با در نظر گرفتن تمهیداتی مانند سفرهای زیارتی و تفریحی به همراه خانواده و برگزاری کارگاه‌های ضد استرس در پی کاهش استرس پرسنل ناجا هستیم.

وی در پاسخ به سؤالی در مورد آمار ابتلا به سرطان ریه در مأموران راهور گفت: هم‌اکنون آماری از این مورد نداریم اما کیت‌های تعیین آلودگی سرب را تهیه کرده‌ایم تا به صورت میدانی مطالعه و روی مأموران راهور را آغاز کنیم.

مجیدی تأکید کرد: اگر میزان سرب در ریه مأموران راهنمایی و رانندگی بالا باشد باید در مورد آن‌ها سیستم چرخشی را اجرا کنیم و دارویی که برای آنها در نظر گرفته‌ایم را تجویز کنیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها