امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۸:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55608
تاریخ انتشار: ۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۸
تعداد بازدید: 78
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از رویترز، کره جنوبی امروز سه شنبه در مراسم شصت و پنجمین سالگرد تاسیس نیروهای مسلح کره ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از رویترز، کره جنوبی امروز سه شنبه در مراسم شصت و پنجمین سالگرد تاسیس نیروهای مسلح کره از جدیدترین موشک‌های خود که می‌توانند خاک کره شمالی را هدف قرار دهند و در برابر حملات موشکی کره شمالی بازدارندگی ایجاد کنند رونمایی کرد.

موشک بالستیک «هایئونمو -2» با برد 300 کیلومتر و «هایئونمو-3» موشک کروز با برد بیش از 1000 کیلومتر برای اولین بار در این مراسم رژه نظامی به نمایش گذاشته شد.

«پارک گئون هه» رئیس جمهوری کره جنوبی در مراسم شصت و پنجمین سالگرد تاسیس نیروهای مسلح کره جنوبی که با حضور چاک هیگل وزیر دفاع و ژنرال مارتین دمپسی رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا برگزار شد نسبت به تهدیدهای فزاینده کره شمالی هشدار داد و خواستار افزایش قدرت بازدارندگی در مقابل این تهدیدات شد.

پارک گفت: شرایط در شبه جزیره کره بسیار حساس است، کره شمالی به افزایش توان هسته‌ای و نظامی خود ادامه می‌دهد و سئول هیچ چاره‌ای ندارد جز اینکه قدرت دفاع بازدارندگی خود را تقویت کند.

وی تاکید کرد؛ توان دفاعی ما باید به حدی باشد که رهبران کره شمالی تشخیص دهند سلاحهای هسته‌ای آنها کارایی ندارند. رئیس جمهور کره جنوبی بیشتر از همه بر تقویت سیستم دفاعی رهگیر موشکی برای مقابله با حملات احتمالی کره شمالی تاکید کرد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار