امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۰۷:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55619
تاریخ انتشار: ۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۱۰
تعداد بازدید: 69
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بخش اعظم صحنه‌های فیلم در کشور اروپایی ایتالیا فیلم‌برداری می‌شود و قصه آن براساس یک ماجرای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بخش اعظم صحنه‌های فیلم در کشور اروپایی ایتالیا فیلم‌برداری می‌شود و قصه آن براساس یک ماجرای واقعی و جنجالی نوشته شده است.

خط اصلی قصه «صورت یک فرشته» درباره محاکمه پرسر و صدای دو سال قبل آماندا فاکس در کشور ایتالیا است که به قتل هم اتاقی خود متهم شده بود.

کارا دلونیگن بازیگر تازه وارد سینما که سال قبل در درام دوره‌ای تاریخی «آنا کارنینا» بازی داشت، در کنار والری ماستندرآ دیگر بازیگران فیلم هستند.

شرکت مستقل فیلم‌سازی وست‌اند امر تولید «صورت یک فرشته» را به عهده دارد و برای فراهم کردن بخشی از هزینه‌های تولید آن، پیش فروش بین‌المللی آن را آغاز کرده است.

کلید فیلم‌برداری این درام پرتنش اجتماعی که سیستم قضایی اروپا را مورد چالش قرار می‌دهد، ماه نوامبر در دو شهر رم و سینا زده می‌شود.

فیلم‌نامه اقتباسی فیلم بر مبنای قصه کتاب پر سر و صدای باربی لاتزا نادوآ به نام «صورت یک فرشته» نوشته شده و داستان دادگاه و محاکمه آماندا فاکس را تعریف می‌کند.

اما مایکل وینترباتم به رسانه‌های گروهی گفته است فیلم او دقیقاً و کاملاً درباره محاکمه فاکس نخواهد بود و بیشتر تحت تاثیر کمدی درام های دانته شاعر و نویسنده عهد کهن است.

فیلم‌نامه فیلم را پل ویداگ نوشته و داستان آن فیلم‌ساز در هم ریخته‌ای را به تصویر می‌کشد که در کشور ایتالیا در حال تحقیق درباره یک دادگاه بین‌المللی است، که به بررسی پرونده یک قتل مرموز می‌پردازد.

این فیلم‌ساز در دوران تحقیق خود و نگارش فیلم‌نامه مورد نظر خود، با پرسش‌ها و تردیدهایی روبرو می‌شود که تلاش می‌کند جوابی برای آنها پیدا کند.

مرد فیلم‌ساز در همین ایام است که متوجه می‌شود اصل وجودی قربانی و هویت او، در هیاهوی دیوانه‌وار رسانه‌ای به دست فراموشی سپرده شده است.

این نکته فیلم‌ساز را متوجه زندگی خانوادگی پر آشوب خود می‌اندازد و وی تحت تاثیر این پرونده تصمیم می‌گیرد با دختر خودش ارتباط پدر و فرزندی تازه‌ای برقرار کند.

مایکل وینترباتم فیلم‌ساز ضد جنگ سینما تا به حال فیلم‌های سیاسی و اجتماعی «در این دنیا»، «کد 46»و «راهی به گوانتانامو »را ساخته که مضامینی ضد جنگ و ضد استبدادی داشته‌اند.

دانیل برول این هفته درام ورزشی و شرح حال‌گونه «هجوم» را به روی پرده سینماهای آمریکای شمالی فرستاد. این فیلم در سه روز اول نمایش عمومی، 10 میلیون دلار فروش کرد.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها