امروز : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۰۱:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55621
تاریخ انتشار: ۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۱۰
تعداد بازدید: 101
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مراسم نقد و بررسی کتاب «پرپرواز» اثری از اسماعیل ابراهیمی با حضور ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مراسم نقد و بررسی کتاب «پرپرواز» اثری از اسماعیل ابراهیمی با حضور نویسنده، گلعلی بابابی، حسین قرایی، میثم رشیدی و ذوالفقاری در خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از ساعت 16:30 برگزار می‌شود.

کتاب «پر پرواز» به روایت اسماعیل ابراهیمی  در 14 فصل با عنوان‌های بهانه‌های عاشقی، تربت شهید، منظومه پرپرواز، خیمه عشق، ضیافت آفتاب و آب و آینه، از خاک تا افلاک، ‌موسم وصال، انوار پر پرواز، میقات وصال، سرّ دلبران، ‌صله عشق، نماز عشق، عشق دزدیدنی نیست! و چکامه‌ها به رشته تحریر درآمده است.

این کتاب تلاشی به منظور تکریم تربت مطهر اولیا و صلحا و شهدا و بهانه‌ای است برای روایت سلحشوری و دلدادگی نسل انقلاب و دفاع  مقدس و انتقال آن ارزش‌ها با بهره ‌گیری از ادبیات و هنرهای متنوع به نسل‌هایی که دوران مبارزه را حس نکرده و در سنگرهای دفاع، ماشه‌ها را نچکانده‌اند. اما در ضمیر الهی خود،‌تشنه راویان صادقی‌اند تا از فرهنگ و تاریخ عشق و ایثار پدرانشان باز نمانند.

در بخشی از کتاب «حکایت پرپرواز» نوشته شده است: «نوری در ظلمت پدیدار گشت.آن نور، نور خلقت بود و پس از آن، دست دو نفر از خاک آفرینش بیرون شد. یکی هابیل و دیگری قابیل. هر دو بر این زمین خاکی گشتند و گشتند و عاقبت، یکی به دست کینه و نابرادری، آن دیگری را در زیر خاک پنهان کرد و او که زخم نفاق به ظاهر نابودش کرد، هابیل بود و هابیلیان کربلای سرخ ایران ثمره خون بر زمین ریخته او بودند که برخاستند!»

ویراست سوم کتاب «حکایت پرپرواز» با شمارگان سه هزار نسخه، در 314 صفحه و به بهای 90 هزار ریال به تازگی از سوی انتشارات تهران روانه بازار کتاب شده است.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار