امروز : یکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - 2017 April 23
۱۵:۰۸
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55625
تاریخ انتشار: ۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۱۰
تعداد بازدید: 82
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کشور اسپانیا با شش فیلم کوتاه در سی امین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران مرور خواهد شد و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کشور اسپانیا با شش فیلم کوتاه در سی امین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران مرور خواهد شد و این در حالی است که اسپانیا با 168 فیلم در این دوره از جشنواره شرکت کرده و از نظر تعداد آثار ارسالی به ایران در سومین رده و پس از فرانسه و برزیل قرار دارد.

Sun sand survival ساخته آلمارو مورو اسکار از اسپانیا، افت تحصیلی ساخته گراسیا کرجتا از اسپانیا، آن روی دیگر ساخته آلیسیا آلبارس از اسپانیا، بیگانگی ساخته سیلویا کارپیزو از اسپانیا، شهر طلایی ساخته آیرین زوی آرامدا از اسپانیا، نان و ماهی ساخته آیرین بورگو از اسپانیا شش فیلم انتخاب شده برای بخش فوق است که تحت عنوان مروری بر سینمای کوتاه اسپانیا برای علاقه مندان به نمایش در می‌آید.

فیلم‌های فوق روزچهارشنبه 24 مهرماه از ساعت 10:30 الی 11:50 در  سالن شماره دو پردیس سینما ملت برای علاقه مندان به نمایش در خواهد آمد.

سی‌امین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران از 22 تا 28 مهرماه توسط انجمن سینمای جوانان ایران و به دبیری هاشم میرزاخانی در تهران برگزار می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار