امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۴:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55628
تاریخ انتشار: ۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۱۰
تعداد بازدید: 145
شاهپور عیدی‌وند مدیرعامل کارخانه کاغذ پارس در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره واگذاری کارخانه ...

شاهپور عیدی‌وند مدیرعامل کارخانه کاغذ پارس در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره واگذاری کارخانه به محمدجواد مقدم فرد برنده مزایده اظهار داشت: شرکت کاغذ پارس در مزایده به رقم 77 میلیارد تومان به فروش رفت و امروز رسماً‌ کارخانه کاغذ پارس به محمدجواد مقدم واگذار شد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا برنده مزایده کارخانه کارون هم آقای مقدم است، افزود: کارخانه کارون هفته‌های آتی واگذار می‌شود، اما آقای محمد جواد مقدم رئیس هیات مدیره گروه صنایع گلریز پلیمر قم برنده این مزایده شده‌اند.

عیدی‌وند از در حال واگذاری بودن کارخانه به مقدم خبرداد و گفت: آقای مقدم تولید کننده نمونه کشور، کارآفرین نمونه کشور و دارای واحد صنعتی سبز، صادر کننده نمونه، کارآفرین برتر است.

این گزارش می‌افزاید؛ گروه صنعتی گلریز قم، اولین تولید کننده بخش خصوصی گرانول گرید بطری و بزرگترین تولید کننده الیاف پلی استر استیپل در ایران است، از دیگر محصولات این گروه می‌توان به گرانوال PET گرید نساجی، فیلم و نخ‌های صنعتی نام برد.

شرکت گلریز پلیمر یکی از بزرگترین شرکت‌های این گروه است و محصولات این شرکت در صنایعی نظیر بطری‌های آب معدنی و نوشابه، ریسندگی نخ پلی استر، نخ‌های صنعتی، فیلم عکاسی، کفپوش‌ها مانند موکت و فرش، صنایع خواب و پرکردنی و منسوجات بی بافت کاربرد دارد.

گروه صنایع کاغذ پارس (سهامی عام) در تاریخ 13/9/1346 تاسیس و تحت شماره 11916 در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسیده است. در تاریخ 5/2/1352 نوع شرکت از سهامی خاص به سهامی عام تغییر یافت و در تاریخ 8/1/1355 به گروه صنایع کاغذ پارس ( شرکت سهامی عام ) تغییر نام یافته و مراتب در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی ثبت گردیده است. بر اساس مصوبات مجمع عمومی فوق العاده مرکز شرکت به هفت تپه خوزستان منتقل و تحت شماره 9 در اداره ثبت شرکتهای شهرستان شوش به ثبت رسیده است.

موضوع فعالیت شرکت طبق بند 3 اساسنامه عبارت است از تاسیس و اداره کارخانه به منظور تهیه ، تولید ، فروش و توزیع انواع کاغذ ، محصولات ساخته شده از کاغذ ، مقوا و هرگونه مواد و محصولات فرعی دیگر، تاسیس و اداره شرکت‌های بازرگانی ، خدماتی و یا تولیدی دیگر و مشارکت در این گونه شرکت‌ها ، مبادرت به انجام هرگونه فعالیت و عملیاتی که برای مقاصد بالا و یا تسهیل اجرای آنها لازم ویا مفید باشد، همچنین ارائه هرگونه خدمات فنی، حرفه‌ای و مشاوره‌ای به منظور اعتلای صنایع سلولزی در سطح کشور.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها