امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۶:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 55659
تاریخ انتشار: ۹ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۷
تعداد بازدید: 46
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد تقی حسن زاده گفت: با توجه به چالش‌های اساسی پیش روی ساماندهی امور جوانان در حوزه های ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد تقی حسن زاده گفت: با توجه به چالش‌های اساسی پیش روی ساماندهی امور جوانان در حوزه های مختلف، این مرکز در نظر دارد کنگره ملی ساماندهی امور جوانان را به منظور دست یافتن به وضعیت مطلوب، ضرورت بازنگری در قوانین، سیاست‌ها و برنامه ها با رویکرد مطالعات راهبردی و پژوهش‌های کاربردی برگزار کند.

وی افزود: شناخت چالش‌های پیش روی ساماندهی امور جوانان، ارائه راه حل‌های قابل اتکا برای رویارویی با چالش‌ها و بسیج ظرفیت‌ها و منابع انسانی کشور برای همکاری در رسیدگی به مسائل جوانان اهداف این کنگره را تشکیل می دهند.

حسن زاده قانون گذاری، سیاست گذاری، برنامه ریزی، اجرا، ساختار و منابع در حوزه جوانان و نظارت و ارزشیابی در ساماندهی امور جوانان را محور های اصلی کنگره ملی ساماندهی امور جوانان خواند و افزود: کمیته علمی این کنگره را رئیس و معاونین مرکز مطالعات و پژوهش‌های راهبردی وزارت ورزش و جوانان، 10 نفر از اساتید برجسته دانشگاهی و پژوهشگران و صاحبنظران رشته‌های تخصصی مرتبط با محورهای کنگره، تشکیل می‌دهند.

وی در خصوص برنامه‌ها و نشست‌های عمومی و تخصصی کنگره ملی ساماندهی امور جوانان عنوان کرد: این کنگره به مدت 2 روز و در تهران برگزار می شود که در روز اول، نشست عمومی کنگره با سخنرانی مقامات مسئول در امور جوانان آغاز و با ارائه ی مقالات تخصصی مرتبط با محورهای کنگره ادامه داده می‌شود. در روز دوم کنگره 5 کارگاه تخصصی با موضوعات قانون گذاری، سیاستگذاری، برنامه ریزی، اجرا، ساختار و منابع و نظارت و ارزشیابی در ساماندهی امور جوانان پیش بینی شده است.

رئیس مرکز مطالعات و پژوهش های راهبردی افزود: کلیه مدیران مرتبط دستگاه‌های عضو شورای عالی جوانان و ستاد ملی ساماندهی امور جوانان، نمایندگان کمیسیون های مرتبط با موضوع در مجلس شورای اسلامی، نمایندگان قوه قضائیه و سایر نهادهای حاکمیتی مرتبط، صاحبنظران، متخصصین، اساتید و دانشجویان، سازمان های مردم نهاد مرتبط با موضوع و موسسات بخش خصوصی بالاخص موسسات علمی و پژوهشی برای حضور در این کنگره دعوت می شوند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها